Євроліга визнала 7 суддівських помилок в одному з центральних матчів ігрового тижня 1 - basket.com.ua

Євроліга в офіційному звіті визнала, що арбітри припустилися 7 помилок в останні 2 хвилини основного часу матчу 4 туру “Црвєна Звєзда” – “Барселона” (94:98 ОТ). 4 з них – за останні 30 секунд.

Найбільш суттєвим став некоректний перегляд непоміченого раніше порушення правила 8 секунд з боку “Црвєни Звєзди” та передача володіння “Барселоні”, яка змогла вийти вперед завдяки триочковому Кевіна Пантера і вирвати перемогу в овертаймі.

“Црвєна Звєзда” зазнала першої поразки в сезоні і разом з “Барселоною”, “Монако”, “Жальгірісом” та “Фенербахче” ділить лідерство в турнірній таблиці з балансом 3-1.