Вища ліга: результати матчів 7 квітня

Вища ліга: результати матчів 7 квітня 1 - basket.com.ua

У Києві та Пущі-Водиці відбулись матчі останнього туру регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги, за підсумком яких визначились учасники Фіналу восьми.

Переможець регулярного чемпіонату Прометей обіграв Львівську Політехніку 123:67. У Прометея найрезультативнішим з 16 очками став Олександр Петренко, у львів’ян 18 очок записав до активу Ілля Мельничук.

В центральному матчі дня другої та третьої команд Вищої ліги Самбір здолав Ніко-Баскет 90:78. Ніко-Баскет краще провів першу половину матчу, по ходу якої вів +15, але в третій чверті Самбір оформив ривок, яким зрівняв рахунок, а в останній чверті Самбір довів матч до перемоги. У Ніко-Баскета Богдан Лук’ян відзначився 34 очками, у Самбора Анатолій Конєв набрав 24 очка, у Олексія Адедирана – 23 очка та 12 підбирань.

Збірна Сумської області-СумДУ перемогла Харківські Соколи 79:71. Сумчани в цілому весь матч були попереду за виключенням кінцівки першої-початку другої чверті, тому здобули заслужену перемогу. У переможців 20 очок набрав Родіон Кузьмін, по 16 у Івана Філоненка та Микити Бондаренка, у Соколів 18 очок набрав Дмитро Мартинов, а Владислав Чевердін (17 очок та 13 підбирань) і Євген Коровяков (17 очок, 10 підбирань, 6 передач) оформили дабл-дабл.

Селф Мейд завершив регулярний чемпіонат перемогою над іншою київською комадою Push Team-ДТЕУ 114:70. В цьому матчі рекорд результативності сезону встановив Вадим Довідний, який набрав 51 очко та віддав 13 передач. У Владислава Лукінського 29 очок та 11 підбирань.

З восьмої позиції до Фіналу восьми оформив ДіДіБао, який обіграв Політехнік 84:79. В матчі, в якому команди по черзі володіли ініціативою, остання чверть почалась за рівного рахунку. Її виграв ДіДіБао 24:19, хоча по ходу десятихвилинки вів +10. У Політехніка 34 очка набрав Олег Отришко, у ДіДіБао найрезультативнішим став Станіслав Алексейчик з 22 очками.

Push Team-ДТЕУ – Селф Мейд 70:114 (19:35, 13:22, 27:28, 11:29) / статистика

Прометей – Львівська Політехніка-КІВС 123:67 (33:16, 38:14, 30:21, 22:16) / статистика