Вища ліга: результати матчів 5 квітня

Вища ліга: результати матчів 5 квітня 1 - basket.com.ua

У п’ятницю, 5 квітня, в рамках регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги були зіграні п’ять матчів у Пущі-Водиці та Києві.

В центральному матчі дня двох кращих команд чемпіонату Прометей переграв Самбір 86:65. Боротьби в матчі не вийшло – вже в першій чверті Прометей довів свою перевагу в район 20 очок і спокійно її утримував до кінця гри.

Найрезультативнішими з 21 очком в матчі стали Денис Клевзуник у Прометея та Анатолій Конєв у Самбора.

Столичний Push Team-ДТЕУ здобув дещо сенсаційну перемогу над Харківськими Соколами з рахунком 83:81.

Вже в першій чверті харківська команда, яка виграла 11 з 13 матчів в цьому календарному році у Вищій лізі, заробила перевагу +10, але Push Team-ДТЕУ перехопив ініціативу і на велику перерву пішов за власної переваги в 4 очка. Після рівної третьої чверті команди розпочали останню десятихвилинку за рівного рахунку 63:63. Першу п’ятихвилинку краще провели гравці Харківських Соколів, а ось другу кияни, які в підсумку і святкували мінімальну перемогу.

У переможців чотири гравці набрали двозначну кількість очок, а Владислав Кліменко оформив дабл-дабл з 14 очок та 13 передач.

В складі Харківських Соколів Дмитро Мартинов став найрезультативнішим з 26 очками, Владислав Чевердін оформив дабл-дабл з 20 очок та 12 підбирань, а Євген Коровяков оформив тріпл-дабл з 11 очок, 10 підбирань і 11 передач.

Соколів в турнірній таблиці наздогнав Селф Мейд, який переграв Хмельницький в матчі з овертаймом 103:98. Селф Мейд в середині другої чверті оформив двозначну перевагу, яку утримував до кінця третьої чверті, але ривок Хмельницька 7:0 за останню хвилину третьої чверті і 5:0 на початку четвертої чверті вивів Хмельницький вперед. Команди йшли рівно до кінця, Селф Мейд був ближче до перемоги, але Марк Бер за 4 секунди середнім кидком перевів гру в овертайм 92:92. Але там Селф Мейд не віддав перемогу.
У Селф Мейда одразу чотири гравці відзначились дабл-даблом – Владислав Лукінський до 24 очок додав 22 підбирання, у Данііла Овчаренко 13 очок і 17 підбирань, Ігор Чумичов набрав 10 очок і 12 підбирань, а Вадим Довідний набрав 23 очка і зробив 12 підбирань. Найрезультативнішим став Геннадій Кушманцев з 29 очками. У Хмельницька всі гравці старту набрали 10+ очок, а Олександр Євчишин оформив дабл-дабл з 10 очок та 10 підбирань.

Львівська Політехніка-КІВС здобула перемогу над Політехніком 89:84. Львівська команда на початку четвертої чверті вела +15, але розгубила свою перевагу – за 1:43 хвилини до кінця Політехнік програвав лише 1 очко. Та все ж в кінцівці Львівська Політехніка втримала перемогу. Потужний матч провів Ярослав Карпюк, який завершив матч з 40 очками (третій результат сезону за результативністю) та 17 підбираннями (РЕ 41).

Ніко-Баскет спокійно обіграв ДіДіБао 110:82, після рівної першої половини розгромивши суперника в третій чверті 36:12 і довівши матч до перемоги. Віталій Бродюк у ДіДіБао та Богдан Лук’ян у Ніко-Баскета набрали по 26 очок.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ВИЩОЇ ЛІГИ

Вища ліга. Чоловіки

П’ятниця, 5 квітня

Push Team-ДТЕУ – Харківські Соколи 83:81 (26:31, 22:13, 15:19, 20:18) / статистика

Львівська Політехніка-КІВС – Політехнік 89:84 (15:16, 20:21, 30:17, 24:30) / статистика

Хмельницький – Селф Мейд 98:103 ОТ (22:23, 20:27, 29:24, 21:18, 6:11) / статистика

ДіДіБао – Ніко-Баскет 82:110 (23:25, 28:26, 12:36, 19:23) / статистика

Самбір – Прометей 65:86 (15:29, 16:21, 17:24, 17:12) / статистика