Вища ліга: результати матчів 21 січня

Вища ліга: результати матчів 21 січня 1 - basket.com.ua

У неділю, 21 січня, у Пущі-Водиці відбулись три матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги.

В центральному матчі лідерів чемпіонату Прометей обіграв Самбір 88:72.

Самбір на рівних діяв до великої перерви – у стартовій чверті більше попереду була саме команда з Львівської області, але вона закінчилась внічию 22:22.

У другій чверті лідерство кілька разів переходило від одного суперника до іншого. Завдяки влучанню здалеку Клебана під сирену Прометей виграв першу половину гри 42:41.

Ключовою стала третя чверть, в якій Прометей додав у швидкості і за перші шість хвилин організували вражаючий ривок 20:2. Після цього лідер довів матч до перемоги 88:72.

У Самбора п’ять гравців набрали більше 10 очок, а у Прометея найрезультативнішими стали Денис Клевзуник та Дмитро Клебан – 28 та 25 очок вiдповiдно. Одразу 13 передач партнерам віддав Ігор Клімов.

Ніко-Баскет здобув перемогу над ДіДіБао з рахунком 83:72. Вирішальною стала остання чверть, яка розпочиналась за рівного рахунку, але кінцівку краще провела миколаївська команда.

У переможців одразу три гравці оформила дабл-дабл – Максим Штанько до 27 очок додав 11 підбирань, Микита Горячий набрав 20 очок та зробив 12 передач, а Олександр Гарбар записав до активу 16 очок та 10 підбирань.

Ще в одному матчі Львівська Політехніка здобула третю перемогу в сезоні, обігравши Політехнік 89:55. Львівська команда майже весь матч була попереду, але Політехнік тримався у грі до останньої чверті, яку Львівська Політехніка виграла 31:7.

У Політехніки-Галичини відзначимо Данило Ковальчука з 30 очками та 11 підбираннями.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ВИЩОЇ ЛІГИ

Вища ліга. Регулярний чемпіонат

Неділя, 21 січня

ДіДіБао – Ніко-Баскет 72:83 (16:19, 23:18, 18:20, 15:26) / статистика
Самбір – Прометей 72:88 (22:22, 19:20, 9:29, 22:17) / статистика
Львівська Політехніка – Політехнік 89:55 (20:15, 19:19, 19:14, 31:7) / статистика