Вища ліга. Результати матчів 14 січня

Вища ліга. Результати матчів 14 січня 1 - basket.com.ua

У неділю, 14 січня, матчами у Кропивницькому, Пущі-Водиці та Слобожанському завершився ігровий тиждень регулярного чемпіонату Вищої ліги.

В центральному матчі дня двох команд з топ-3  лідер першості Прометей обіграв миколаївський Ніко-Баскет 92:61, вигравши 19 матч в сезоні.

Ніко-Баскет агресивно почав матч в захисті і навіть виграв першу п’ятихвилинку 8:4, але пропустив ривок 0:10, програвши чверть 13:16. Вдалий початок другої чверті дозволив Ніко-Баскету повести 25:19, але знову миколаївці пропустили ривок 1:11, завдяки чому Прометей виграв половину матчу 37:33.

Ключовою стала третя десятихвилинка, яку Прометей виграв за всіма параметрами, отримавши гандикап в два десятка пунктів. У заключному десятихвилинному відрізку команда Олександра Пащенка спокійно довела гру до переможного завершення.

Найрезультативнішим гравцем у Прометея став Денис Клевзуник – 19 очок, з яких 16 були набрані за першу половину. У Ніко-Баскета 20 очок набрав Богдан Лук’ян.

Цікавим матч вийшов в Пущі-Водиці – PUSH TEAM – ДТЕУ поступився СумДУ 59:69. Перша чверть залишилась за командою з Сум, але далі кияни переходили ініціативу і були попереду до останньої чверті. А там СумДУ не залишив шансів супернику, вигравши десятихвилинку 25:10, а з нею і матч.

Найрезультативнішим в матчі з 19 очками став Іван Філоненко.

Ще в одному матчі в Кропивницькому місцевий Push-ЦДУ поступився Харківським Соколам 72:94. Господарі краще провели першу чверть, але в другій пропустили ривок 19:4, хоча і відповіли на це своєю потужною кінцівкою, скоротивши своє відставання до 4 очок.

В другій половині Харківські Соколи зробили ще один ривок і спокійно довели гру до другої своєї перемоги в Кропивницькому. Найрезультативнішим в матчі став капітан Push-ЦДУ Роман Потєєв з 27 очками, а у Харківських Соколів всі п’ятеро гравців старту набрали більше 10 очок, з них Владислав Чевердін та Григорій Алтухов оформили дабл-дабл.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Вища ліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Неділя, 14 січня

Харківські Соколи – Push-ЦДУ 94:72 (23:23, 21:17, 25:14, 25:18) / статистика
Push Team-ДТЕУ – Збірна Сумської області-БК СумДУ 59:69 (17:21, 21:11, 11:12, 10:25) / статистика
Ніко-Баскет – Прометей 61:92 (13:16, 20:21, 13:30, 15:25) / статистика