Вища ліга. Результати матчів 16 грудня

Вища ліга. Результати матчів 16 грудня 1 - basket.com.ua

Матчами в Кропивницькому і Пущі-Водиці продовжився регулярний чемпіонат в чоловічій Вищій лізі.

В центральному матчі дня в Пущі-Водиці зустрічались команди з топ-3 чемпіонату – Прометей та СумДУ. Про інтригу в цьому поєдинку можна було говорити лише у стартовій чверті, а далі підопічні Олександра Пащенка посилили свою гру у захисті, в результаті чого у перших п’ятихвилинних відрізках другої та третьої чвертей СумДУ взагалі не набрав жодного пункту.

У підсумку Прометей з рахунком 84:47 здобув свою 16 перемогу в чемпіонаті. Найрезультативнішим гравцем у переможців став Дмитро Головчик – 16 очок. Досвідченому новачку Прометея Максиму Сандулу лише одного очка не вистачило для дабл-дабла – 9 очок та 10 підбирань.

Інтрига залишалась до останнього в матчі Політехніка та Push Team-НУФВСУ. Більшість часу попереду були кияни, але суперник не відпускав їх у відрив більше ніж на 6 очок. В підсумку Push Team-НУФВСУ виграв 67:64. Найрезультативнішим в матчі з 24 очками став гравець Політехніка Олег Отришко.

Ще в одному матчі Ніко-Баскет впевнено переграв Хмельницький 80:66. У Ніко-Баскета дабл-дабл оформив Максим Штанько (17 очок та 11 підбирань), у Хмельницького – Вiталiй Володiн (15 очок та 11 підбирань)

В Кропивницькому матч між Самбором та Селф Мейдом завершився з рекордом за кількістю очок на дві команди в матчі. За виключенням стартових хвилин Селф Мейд весь матч був попереду, вигравав +16 в другій чверті і +11 на початку четвертої чверті, але Самбір зумів відігратись і вийти вперед. Селф Мейд встиг зрівняти рахунок, а останні атаки в кінці основного часу були не результативними для обох клубів – 89:89. Овертайм також видався результативним – 21:14 на користь Самбора, який в підсумку святкував перемогу – 110:103.

У Самбора троє гравців набрали 20 і більше очок, а найрезультативнішим став Олексій Адедиран з 27 очками та 12 підбираннями. У Селф Мейда 25 очок на рахунку Вадима Лукінського.

Першу перемогу в сезоні Вищої ліги одержала Львівська Політехніка, яка обіграла Харківських Соколів 82:75. Львівська команда весь матч була попереду, в другій чверті вела +14, але в третій рахунок зрівнявся. Втім, Політехніка втримала перевагу і довела гру до перемоги.

У переможців 22 очка набрав Назар Путько, а у Харківських Соколів дабл-дабл оформив Владислав Чевердін з 24 очками та 10 підбираннями.

Ще в одному матчі ДіДіБао розгромив Push-ЦДУ 95:61. Рівна гра була до великої перерви, а третю чверть ДіДіБао виграв +20, після чого довів матч до перемоги. В цьому матчі Станіслав Алексейчик встановив новий рекорд результативності, набравши 38 очок.

Завтра, 17 грудня, регулярний чемпіонат у Вищій лізі продовжиться ще шістьма матчами.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Вища ліга. Регулярний чемпіонат

Субота, 16 грудня

Спортивна база Сокіл, Пуща-Водиця

Ніко-Баскет – Хмельницький 80:66 (23:18, 32:17, 14:22, 11:9) / статистика
Прометей – Збірна Сумської області-БК СумДУ 84:47 (19:15, 21:4, 20:11, 24:17) / статистика
Політехнік – Push Team-НУФВСУ 64:67 (17:20, 19:22, 11:10, 17:15) / статистика

Факультет фізичного виховання, Кропивницький

Самбір – Селф Мейд Баскет 110:103 ОТ (17:30, 26:23, 22:21, 24:15, 21:14) / статистика
Львівська Політехніка-КІВС – Харківські Соколи 82:75 (24:21, 23:18, 15:17, 20:19) / статистика
ДіДіБао – Push-ЦДУ 95:61 (21:16, 18:20, 32:12, 24:13) / статистика