Вища ліга: результати матчів 15 грудня

Вища ліга: результати матчів 15 грудня 1 - basket.com.ua

Матчами в Кропивницькому і Пущі-Водиці стартував новий ігровий тиждень в чоловічій Вищій лізі.

В центральному матчі дня двох команд претендентів на топ-3 турнірної таблиці Збірна Сумської області БК СумДУ впевнено обіграла Ніко-Баскет 96:66. Боротьби в цьому матчі не вийшло – вже до середини другої чверті СумДУ оформив двозначну перевагу, яку до кінця матчу збільшив до 30 очок. Найрезультативнішим в матчі став капітан СумДУ Максим Михайлов, який набрав 25 очок.

В іншому матчі в Пущі-Водиці двох команд з топ-5 теж не вийшло боротьби – лідер чемпіонату Прометей переграв Push Team-НУФВСУ 93:52.

Найрезультативнішим в матчі з 18 очками став Денис Клевзуник. Дебютував за Прометей Максим Сандул, який за 16 хвилин набрав 6 очок та зробив 10 підбирань.

Ще в одній грі в Пущі-Водиці Хмельницький драматично переграв Політехнік 81:77.Після рівної першої половини Політехнік відірвався на 13 очок, але Хмельницький повернув інтригу до матчу – останню хвилину команди починали за рівного рахунку 69:69. Харківʼяни вийшли вперед 71:69 за 2 секунди до кінця матчу, але Хмельницький після тайм-ауту встиг перевести гру в овертайм і там вирвати перемогу.

В цьому матчі по два гравці команд оформили дабл-дабл – Вадим Палюх (21 очко та 14 підбирань) і екс-гравець Запоріжжя Віталій Тельчаров (12 очок та 11 підбирань) у Хмельницького, а також Олег Отришко (15 очок та 12 підбирань) і Єгор Новіков (13 очок та 15 підбирань) у Політехніка, а найрезультативнішим з 26 очками став Владислав Фісун з Політехніка.

В матчах в Кропивницькому все пройшло спокійно – фаворити виграли свої матчі у команд нижчої чистини турнірної таблиці.

Самбір обіграв місцевий Push-ЦДУ 102:80, вже в першій чверті, яку виграв 37:12, забезпечивши собі комфортну перевагу. У Самбора в цьому матчі виділимо Сергія Зайця з 26 очками та 15 підбиранням.

Селф Мейд в другій половині гри довів свою перевагу над Львівською Політехнікою 106:83. Найкращим в матчі став Вадим Лукінський, який перейшов до Селф Мейда з Будівельника. Він за 30 хвилин набрав 35 очок та зробив 10 підбирань.

В останній грі дня Харківські Соколи переграли ДіДіБао 88:79. Тут найрезультативнішим з 30 очками став Рафаїл Хрисостоміді

Вища ліга. Регулярний чемпіонат

П’ятниця, 15 грудня

Спортивна база Сокіл, Пуща-Водиця

Push Team-НУФВСУ – Прометей 52:93 (11:14, 6:25, 19:23, 16:31) / статистика
Хмельницький – Політехнік 81:77 ОТ (16:18, 16:21, 23:18, 16:14, 10:6) / статистика
Збірна Сумської області-БК СумДУ – Ніко-Баскет 96:66 (23:17, 22:16, 20:14, 31:19) / статистика

Факультет фізичного виховання, Кропивницький

Селф Мейд Баскет – Львівська Політехніка-КІВС 106:83 (28:28, 19:15, 30:22, 29:18) / статистика
Push-ЦДУ – Самбір 80:102 (12:37, 17:18, 27:25, 24:22) / статистика
Харківські Соколи – ДіДіБао 88:79 (27:10, 16:23, 21:22, 24:24) / статистика