Лень та Михайлюк отримали ігровий час

Лень та Михайлюк отримали ігровий час 1 - basket.com.ua

Захисник збірної України Святослав Михайлюк отримав 7 хвилин ігрового часу в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА, в якому його “Нікс” вдома поступились “Далласу” (100:121).

Михайлюк за 7 хвилин на майданчику набрав 3 очка (1/2 триочкових) та зробив 1 підбирання.

Український центровий “Сакраменто” Олексій Лень відіграв 4 хвилини у виїзній грі проти “Кліпперс”. Команда нашого бігмена перемогла з рахунком 123:96, а Лень за 4 хвилини набрав 2 очка (1/2 двоочкових).

“Нікс” наразі посідають 11 місце в таблиці на Сході з 10 перемогами та 13 поразками, а “Сакраменто” йде на 5 позиції західної конференції з 12 перемогами та 9 поразками.

Лень та Михайлюк отримали ігровий час 3 - basket.com.ua
LOS ANGELES, CA – DECEMBER 3: Alex Len #25 of the Sacramento Kings shoots the ball during the game against the LA Clippers on December 3, 2022 at Crypto.Com Arena in Los Angeles, California. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this Photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2022 NBAE (Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images)