Аліна Ягупова зупинилася в кроці від золотих медалей жіночої Євроліги

Аліна Ягупова зупинилася в кроці від золотих медалей жіночої Євроліги 1 - basket.com.ua

Капітан жіночої збірної України Аліна Ягупова не зуміла з турецьким Фенербахче виграти Євролігу – в домашньому фіналі турецька команда сенсаційно поступилась Шопнону 55:60.

Фенербахче зі старту відпустив суперника у відрив – 6 очок в першій чверті і 19 за першу половину при реалізації 5/27 кидків. У третій чверті Фенербахче був близький до того, щоб переломити хід зустрічі, але вийти вперед команді українки не вдалось. Як не вдалось зрівняти рахунок в кунці зустрічі – Кайла МакБрайд не влучила триочковий при рахунку 55:58.

Наша Аліна Ягупова стала найрезультативнішею гравчинею Фенербахче у матчі. Вона провела на майданчику 39 хвилин 7 секунд. За цей час українка заробила 13 очок (4/8 двочокових, 0/10 триочкових, 5/6 штрафних), здійснила 6 підбирань, 5 передач та 1 перехоплення при 4 втратах та 4 фолах.

Фенербахче жодного разу не вигравав Євроліги, хоча нинішній фінал був четвертим в історії команди. Шопрон виграв турнір вперше.

Шопрон – Фенербахче – 60:55 (16:6, 13:13, 16:19, 15:17)