Чемпіон НБА в складі “Лейкерс”: “Лука Дончич виявив зневагу до ліги”

Чемпіон НБА 2002 року в складі “Лос-Анджелес Лейкерс” Самакі Вокер розкритикував захисника команди Луку Дончича за регулярну критику щодо якості баскетболу в лізі.

“Послухайте, цей хлопець — геній баскетболу. Він особливий і унікальний гравець. Справжні баскетболісти і фанати знають, що це двосторонній вид спорту. Це напад та захист. Мені подобається Лука як гравець у нападі, але останні кілька років він виявив зневагу до НБА, адже я за ним стежу. Він повертається до Європи і говорить про те, наскільки слабка НБА, але при цьому абсолютно не грає у захисті.

Я сприймаю це особисто, і, враховуючи все вищесказане, хочу подивитися, чи у формі він і чи є у нього настрій грати у захисті, тому що, звичайно, можна набрати форму, але для гри в захисті все одно потрібна мотивація. Чи готовий він це прийняти?” — сказав Вокер.

0

Автор публікації

25
Коментарі: 0Публікації: 4765

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.