Чемпіон НБА встановив два кошмарних антирекорди і має 0% вірогідності захистити титул

Чемпіон НБА встановив два кошмарних антирекорди і має 0% вірогідності захистити титул 1 - basket.com.ua

“Бостон Селтікс” в другому матчі півфіналу Східної конференції НБА поступилися “Нью-Йорк Нікс” (90:91, 0-2 в серії).

“Селтікс” по ходу матчу втратили перевагу +20, як і в першій грі серії. Жодна команда не допускала подібного в двох матчах поспіль плей-офф за всю історію НБА. Гравці “Бостона” реалізували 25/100 триочкових за дві гри. 75 промахів з дальнбої дистанції – новий антерикорд всіх часів на відрізку з пари матчів постсезону.

За 79 років існування ліги діючий чемпіон ні разу не захищав титул, поступаючись 0-2 після двох домашніх матчів серії плей-офф. “Бостон” може стати першою командою, хто це зробить, але вірогідність успіху становить 0%.

0

Автор публікації

Офлайн 59 хвилин

aks701

25
Коментарі: 0Публікації: 4072

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.