“Ти – покидьок і жалюгідний нікчема”. Джиммі Батлер жорстко обложив суперника, який провокував Каррі

"Ти - покидьок і жалюгідний нікчема". Джиммі Батлер жорстко обложив суперника, який провокував Каррі 1 - basket.com.ua

Захисник “Голден Стейт Ворріорз” Джиммі Батлер жорстко висловився на адресу форварда “Х’юстон Рокетс” Діллона Брукса наприкінці другої чверті матчу плей-офф НБА.

Батлер під час штрафного кидка обмінявся репліками з Бруксом, який часто відзначається грубою грою на паркеті.

“Ти – покидьок і жалюгідний невдаха. Безвільний”, — сказав Батлер на адресу Брукса, який у відповідь розсміявся.

Перед цим Брукс заробив другий персональний фол, поваливши розігруючого “Ворріорз” Стефена Каррі на паркет. Каррі підняв вгору два пальці, натякаючи на кількість зауважень у гравця “Х’юстона”. Бруксу це не сподобалося, і він спробував вирвати м’яч у Каррі. Дреймонд Грін та Квінтен Пост стали на захист партнера, розділивши суперників. Після того як пристрасті вщухли, Каррі і Брукс з’ясували стосунки віч-на-віч. Судді вивчили інцидент та призначили технічні фоли Стефену Каррі, Діллону Бруксу та Дреймонду Гріну.

“Ворріорз” перемогли “Рокетс” (109:106) в четвертому матчі і лідирують 3-1 в серії.

 

0

Автор публікації

Офлайн 16 хвилин

aks701

25
Коментарі: 0Публікації: 3989

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.