Олексій Лень зіграв 16 хвилин проти “Портленда”. “Сакраменто” вийшов у плейоф вперше з 2006 року 1 - basket.com.ua

Український центровий Олексій Лень зіграв 16 хвилин в матчі регулярного чемпіонату НБА, в якому його “Сакрамено” переміг “Портленд” з рахунком 120:80.

Вийшовши з лави, наш бігмен набрав 5 очок (2/4 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 8 підбирань (1 в захисті), 2 перехоплення та 1 блок-шот (покзазник “+/-“ — +29). Українець вп’яте в сезоні отримав більше 5 хвилин ігрового часу та взяв участь у своєму 20-му матчі регулярки.

“Сакрамено” офіційно гарантував собі місце у плейоф. “Кінгз” перервали найдовшу серію без плейоф серед усіх команд НБА і зіграють у постсезоні вперше з 2006 року.

Після матчу Лень отримав внутрішній приз роздягальні “Сакраменто” кращому гравцеві захисного плану команди в конкретному матчі проти “Трейлблейзерс”.