[livescores]

Збірна України завершила перший збір у Латвії

Збірна України завершила перший збір у Латвії 1 - basket.com.ua

Чоловіча збірна України завершила перший етап тренувального збору в Ризі, де розпочала підготовку до матчів кваліфікації чемпіонату світу-2023. Наша команда, нагадаємо, зіграє в столиці Латвії проти Грузії (1 липня) та Іспанії (7 липня), а 4 липня на виїзді протистояниме команді Північної Македонії.

На сборі в Ризі працювало 15 гравців: Ілля Сидоров, Віталій Зотов, Олександр Ковляр, Ілля Тиртишник, Павло Крутоус, Анатолій Шундель, Андрій Войналович, Іван Ткаченко, Артем Ковальов, Сергій Павлов, Ігор Сергеев, В’ячеслав Бобров, В’ячеслав Кравцов, Дмитро Скапінцев та Іссуф Санон.

Збірна України завершила перший збір у Латвії 3 - basket.com.ua

Тепер наша збірна перебирається до італійського Розето-дельї-Абруцці, де пройде другий етап тренувального збору. Тут очікується, що до команди приєднуються Артем Пустовий, Олександр Мішула та Денис Лукашов. Після 15 червня на збір має приїхати В’ячеслав Петров, який ще не завершив клубний сезон.

Збірна України завершила перший збір у Латвії 5 - basket.com.ua

Збір продовжиться до 22 червня, після чого збірна України вирушить до Португалії, де проведе контрольні зустрічі з місцевою збірною та Словаччиною.

Збірна України завершила перший збір у Латвії 7 - basket.com.ua

26 червня збірна повернеться до Риги на офіційні матчі. Наразі, нагадаємо, продовжується продаж квитків на матчі збірної України з Грузією та Іспанією у Ризі.

Збірна України завершила перший збір у Латвії 9 - basket.com.ua

Більше фото дивіться у галереї на сайті ФБУ.

0

Автор публікації

Офлайн 8 години

vodolaz

18
Коментарі: 5Публікації: 1504

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю