Збірна України 3х3 виступатиме в Литві

Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 1 - basket.com.ua

У ході підготовки до головних міжнародних стартів літнього сезону чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 підтримуватиме ігрові кондиції в Литві. Наша команда отримала спеціальне гостьове місце в новоствореній професіональній литовській Лізі 3х3.

Організаційні питання участі українців у змаганнях курує Роландас Ярутіс, який раніше багато років виступав в Україні. Безпосередньо з нашими гравцями працює литовський фахівець Дайнюс Новіцкас.

Усього в литовському сезоні заплановано дев’ять ігрових етапів з травня по серпень. Перші матчі відбудуться 14-15 травня в Каунасі. Завершення сезону в середині серпня.

Нагадаємо, у Івано-Франківську триває підготовка збірної U-23 та частини гравців національної команди. На початку червня наші національні збірні зіграють у кваліфікації чемпіонату Європи 3х3.

Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 3 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 5 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 7 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 9 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 11 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 13 - basket.com.ua Збірна України 3х3 виступатиме в Литві 15 - basket.com.ua

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

Osyvak

11
Коментарі: 1Публікації: 112Кредити: 2

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю