[livescores]

Введение чрезвычайного положения на территории Украины не остановит спортивные соревнования

<strong>Введение чрезвычайного положения на территории Украины не остановит спортивные соревнования</strong> 1 - basket.com.ua

Сьогодні в Україні мають запровадити надзвичайний стан. Однією з його вимог є заборона проведення масових заходів. Однак, за  інформацією Федерації баскетболу це не стосується проведення спортивних змагань. Спортивні заходи відбуватимуться і після можливого введення надзвичайного стану Верховною Радою. Проте вони проходитимуть без уболівальників.

23 лютого Рада нацбезпеки та оборони звернулася до Верховної Ради із закликом запровадити надзвичайний стан на всій території України, крім Луганської і Донецької областей. Це сталося на тлі  загрози нового вторгнення російських військ в Україну.

Пізніше на сайті Верховної Ради з’явився указ президента щодо запровадження надзвичайного стану в Україні з опівночі 24 лютого. Він передбачав заборону на проведення масових та спортивних заходів.

Перед тим, як проголосувати за запровадження надзвичайного стану, лідери фракцій Верховної ради домовились про деякі зміни.

Зокрема, згідно нової версії указу запровадження надзвичайного стану не накладе заборону на проведення спортивних заходів. Вони як і раніше будуть проходити, але без вболівальників, тому не відпадатимуть під заборону проведення масових заходів.

Голосування Верховної Ради очікується найближчим часом.

0

Автор публікації

Офлайн 1 день

vodolaz

18
Коментарі: 5Публікації: 1526

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю