[livescores]

Три українські клуби наступного сезону можуть зіграти у латвійсько-естонській лізі

<strong>Три українські клуби наступного сезону можуть зіграти у латвійсько-естонській лізі</strong> 1 - basket.com.ua

За інформацією латвійського порталу Sportacentrs.com, три українські клуби — «Прометей», «Будівельник» та «Київ-Баскет» наступного сезону можуть зіграти у латвійсько-естонській лізі. команд.

Директор Латвійської баскетбольної ліги Крістапс Яниченок минулого тижня у передачі «Basketstudija 2+1» заявив, що українські команди, можуть базуватися в Латвії і зіграти в об’єднаній латвійсько-естонській лізі наступного сезону. Хоча Крістапс Яниченок визнав, що клуби не обов’язково будуть базуватися лише у Ризі.

Крім того, повідомляється, що всі три клуби планують участь у єврокубках наступного сезону

Минулого сезону в об’єднаній латвійсько-естонській лізі брало участь 14 команд – шість із Латвії та вісім з Естонії. Чемпіоном став ВЕФ, за який грав Віталій Зотов.

Інформацію підтверджує sport.delfi.ee, який повідомляє з посиланням на керівника ліг і змагань Естонської баскетбольної асоціації Анрі Аусмаа, ініціатива виходила зі сторони ФБУ та клубів.

Повідомляється, що процес все ще знаходиться в зародковому стані. Аусмаа сказав, що особисто він виступає за приєднання українських клубів, але рішення все одно прийматимуть клуби та правління федерацій. У четвер та п’ятницю в Кяаріку відбудеться щорічне виїзне засідання ради чемпіонату, на якому з представниками клубів будуть обговорені ідеї. Позиція правління федерації, ймовірно, буде уточнена на засіданні 15 червня, а не раніше.

«Спочатку ми говорили про один український клуб, а в понеділок говорили про три. Ми говорили навіть про більше, але три, здається, це реально», — сказав Аусмаа.

Також за словами Аусмаа, латвійці вивчають питання, чи можуть один або два українські клуби тимчасово базуватись у Єстонії.

«Це дуже залежить від конкретного муніципалітету та місткості залу, адже команди Прем’єр-ліги хочуть тренуватися вранці та ввечері. Ми поки не знаємо, чи є місце, де вони можуть базуватися», — сказав він.

0

Автор публикации

не в сети 9 часов

vodolaz

17
Комментарии: 5Публикации: 1083Кредиты: 2

4 мысли о “Три українські клуби наступного сезону можуть зіграти у латвійсько-естонській лізі

  1. Ivan сказал:

    Латвія з Естонією потім в плейоф грають всіма клубами, що грали у цій латвійсько-естонській лізі, то і у нас можно трьома сильними клубами зіграти там в Ризі, а на весну (дай Бог вибємо окупанта на той час) всі ці клуби повернуться до нас на плейоф. А чемпіонат проводити все одно треба навіть осінню, але регулярку грати без цих трьох клубів і без легіонерів.

    0

Добавить комментарий

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля