Тенерифе вдруге виграв Лігу чемпіонів ФІБА

Тенерифе вдруге виграв Лігу чемпіонів ФІБА 1 - basket.com.ua

Тенерифе – переможець Ліги чемпіонів ФІБА сезону 2021/22. У фінальному матчі Фіналу чотирьох, який відбувся у Більбао Тенерифе обіграв іншу іспанську команду Манресу 98:87.

Перші дві чверті матчу пройшли у рівній боротьбі – на велику перерву команди пішли за рахунку 50:49 на користь Манреси. А ось третю десятихвилинку гравці Тенерифе виграли 33:17, забеспечивши собі перевагу, яку зберегли до кінця матчу.

У переможців найрезультативнішими гравцями стали Сасу Салин з 18 очками (10 очок з яких за перші 5 хвилин) та Кайл Уилчер з 17 очками, а Марселиньо Уэртас до 13 очок додав 14 передач.

24 очок MVP сезону нігерійця Чіми Монеке виявилось недостатньо для успіху Манреси.

Для Тенерифе це був третій фінал ЛЧ за шість років уснування турніру і друга перемога після успіху у 2017 році. Тенерифе наздогнав Сан-Пабло Бургос за кількістю чемпіонських титулів у ЛЧ – у обох іспанських команд по дві перемоги. Ще по одній у італійської Болоньї та грецького АЕКу.

Тенерифе (Іспанія) – Манреса (Іспанія) 98:87 (27:25, 25:22, 33:17, 16:20)

Бронзові нагороди здобули баскетболісти німецького Людвігсбурга, які переграли Хапоель Холон 88:68.

Героєм зустрічі став 26-річний Джастін Саймон, який закінчив гру з 27 очками, зробивши 6 підбирань, 6 передач і 3 перехоплення при 12 з 24 кидків з гри. Це найбільша кількість набраних очок одним гравцем в Фіналі чотирьох ЛЧ. Також він є першим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який набрав більше 25 очок, зробив більше 5 підбирань, більше 5 передач і більше 2 перехоплень. в грі.

16 своїх очок з 27 Саймон набрав у першій чверті, в якій його команда заволоділа перевагою 27:19, яку до останньої десятихвилинки збільшила до 28.

Людвігсбург (Німеччина) – Хапоель Холон (Ізраїль) 88:68 (27:19, 15:10, 27:19, 19:20)