Відбулася нарада Михайла Бродського з генеральним секретарем FIBA та президентом FIBA Європа

Відбулася нарада Михайла Бродського з генеральним секретарем FIBA та президентом FIBA Європа 1 - basket.com.ua
Джерело: https://fbu.ua/

Сьогодні, 20 листопада, у режимі відеозв’язку відбулася важлива нарада президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського, генерального секретаря FIBA Андреаса Загліса та президента FIBA Європа Хорхе Горбахоси.

Робоча зустріч була розбита на кілька етапів. Переважно учасники говорили про підтримку українського баскетболу та співпрацю ФБУ з FIBA у непростий воєнний час. На початку Михайло Бродський подякував FIBA, яка завжди була солідарною з українським народом та однією з перших зі спортивних організацій відсторонила російські збірні і клуби від участі у міжнародних змаганнях, а представників цих країн від робити у керівних органах FIBA.

Важливим етапом переговорів стала підтримка юнацького баскетболу та баскетболу 3х3, зокрема звільнення української сторони від обов’язкового грошового внеску за участь юнацьких збірних України та збірних 3х3 у змаганнях, які проходять під егідою FIBA. Як і в попередньому сезоні FIBA пішла на зустріч ФБУ.

Торкнулися теми компенсації українським клубам за молодих гравців, що виїхали закордон. Так українські клуби/спортивні школи отримають відповідну компенсацію у разі підписання таким гравцем професійного контракту із закордонним клубом.

Михайло Бродський також наголосив на важливій підтримці інклюзивного баскетболу. Така потреба є нагальною в умовах війни на території України. За словами керівника ФБУ баскетбол на сьогодні може стати можливістю емоційної та фізичної реабілітації українців, які отримали важкі травми на війні.

Ці та не лише питання сторони домовилися ще раз обговорити на черговій зустрічі. Цього разу у штаб квартирі FIBA Європи у Мюнхені.

Результати сьогоднішньої зустрічі високо оцінив генеральний секретар ФБУ – Володимир Драбіковський.

“Це була продуктивна зустрічі. Нам приємно відчувати підтримку з боку керівників світової та європейської організації FIBA, це дійсно щирі емоції. Усі ми сподіваємося, що війна закінчиться якомога швидше, але у сьогоднішніх реаліях ми маємо діяти і продовжувати працювати. Є порозуміння та підтримка нас у кількох важливих напрямках. Зокрема підтримка дитячого та олімпійського баскетболу, а також баскетболу 3х3.

У програму зустрічі увійшло й ініційоване Михайлом Бродським питання щодо розвитку і підтримки в Україні баскетболу на візках. Це питання не виникло само по собі, це, на жаль, реалії сьогодення. Ми уже протягом року в середині говоримо про це, зараз готові діяти і запускати відповідну програму. У нас сьогодні багато людей з обмеженими можливостями, потрібно разом працювати над їх реабілітацією, не лише фізичною, а й емоційною.

Зараз ми розробляємо програму і на найближчому виконкомі сподіваємося, що члени виконкому її затвердять. Ми хочемо звернутися до кожного клубу, кожного нашого осередку аби на їх базі були створенні тренувальні табори для людей з особливими потребами, зараз йде мова про візочників. Це важлива соціальна ініціатива, яку ми хочемо підтримувати”.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5700

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю