Валерій Кондратьєв: “Прометей? Для мене це все фейк, команда фейк, якої немає”

Валерій Кондратьєв: "Прометей? Для мене це все фейк, команда фейк, якої немає" 1 - basket.com.ua

Президент Дніпра Валерієм Кондратьєвим в інтерв’ю basket.com.ua торкнувся питання ігрової практики гравців збірної України у “Прометеї”.

“Чесно сказати, я не стежу за командою, яка на початку лютого 2022 року залишила країну разом із гравцями, тренерами та з усім штатом, і більше не з’являлася та грає в іншому чемпіонаті. Мені вони не цікаві. Я спостерігаю на нашими вихованцями, які грають за кордоном і так вийшло, що Іссуф Санон грає в Прометеї на рівні як і інші збірники, які так сталось, що теж стали гравцями Прометея.

З іншого боку, ніхто з них жодного разу за цей час не відвідав Україну. Я навіть не уявляю, що футбольні Динамо чи Шахтар не грали б у чемпіонаті України, хоча їхні президенти мають таку можливість грати в будь-якій країні. Але яка б тоді була реакція у вболівальників, фанів?

Той же Прометей певний час позиціонував себе, що вони мають серйозну групу підтримки, якісь ультрас, які ходили на ігри з плакатами, з хлопцями, які воювали в АТО. Для мене це все фейк, команда фейк, якої немає.

Так що питання українців в Прометеї аналогічне питанню “як грає в Іспанії Обрадойро, де виступає Пустовий?”. Ось це для мене цікаво, адже він гравець збірної. Як грає Герун у Японії? Так, це цікаво. Він грає, отримує ігровий час, ігрову практику, стає сильнішим.

А тут на прикладі Іссуфа Санона ми бачимо, що він отримує 18 хвилин. Інші гравці, які претендують бути у збірній, одержують 5-7 хвилин. Дехто взагалі не виходить. Якщо взяти 200 хвилин ігрового часу команди у матчі, то лише 20-30% від цієї цифри – час українських гравців. Якщо у них на майданчику одночасно грають п’ять легіонерів…. Я не бачу сенсу цього. Це є величезний крок назад.

Це все почалося з того, як хтось пролобіював у Суперлізі нове правило про ліміт у чотири легіонери. Все, що ми робили 10 років для розвитку українського баскетболу, цим рішенням ми зробили крок назад. Адже до цього ми розвивали свій баскетбол зі своїми школами, з дублюючими складами, піднімалася молодь, яка зараз у різних командах грає. Добре, що зараз ми повернулися до ліміту у максимум три легіонери на майданчику.

При цьому хочу сказати, що навіть у такому чемпіонаті, де багато гравців поїхали, якість українців зростає. Є Володимир Конєв, який добре себе показав, його викликали до збірної із Суперліги, він поїхав, відпрацював збір, потрапив до складу та повернувся до України. І нічого з ним не сталося. Що заважало зробити так іншим гравцям. Мені б на їхньому місці взагалі було б соромно 1,5 року не з’являтися в Україні.

А потім наприкінці сезону вони надумали на себе одягнути козацький костюм. Де ви, а де козацькі костюми? Ви ніколи не були в Україні. Майте совість. Складіть костюми і відправте назад, віддайте до театру, хай виступають люди, котрі вміють танцювати. Ви до чого тут до цих козацьких костюмів? З латексу вам потрібно одягнути костюми за таку поведінку. Це вам підійшло б більше.

Взагалі, баскетбол не може вважатися спортом номер два за популярністю після футболу, поки гравці збірної під час війни не приїжджають до своєї країни, як це роблять інші збірники.

Що стосується українських гравців, які мало грають, чи не тренуються, то гравці теж мають аналізувати те, де їм грати. У цій команді, де вони зараз грають, можливо запропонували у 2-3 рази більше зарплату, ніж в інших європейських клубах, але там би вони грали. Це їхній вибір – чи отримувати гроші, чи грати. Звичайно, краще, коли це збігається, але завжди настає час, коли потрібно зробити свій вибір. Мені здається, для гравців збірної цей час настав. Їм потрібно зробити власний вибір”.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5700

4 думки про “Валерій Кондратьєв: “Прометей? Для мене це все фейк, команда фейк, якої немає”

 1. Paul сказав:

  Ну звісно ж, який там “Прометей”… інша річ – наш “Дніпруша”, котрий навіть в 4ому за статусом європейському турнірі навіть з групи ніколи не міг вийти, щоразу – ганьба. І ще цікаве порівняння з футбольними Динамо та Шахтарем. Ну, принаймні футбольний чемпіонат в нас є хоч якийсь, в єврокубках хоч якось намагаються клуби грати. А баскетбольного чемпа, на жаль, нема наразі – ніхто ж не будет серйозно вважати сьогоднішній чемпіонат за професійну лигу?

  1
  • Roma Choban сказав:

   Вот красава,,правильно,расписал за клуб,который за 20 лет не был никогда чемпионом,или был,или корона была,или клуб фейк,или игроки бегут как незнаю кто,😂только красное лицо капитана,символ,этого клуба,лузеры,,,ааа забыл 2011 год,был на таком матче Днепр цска,а что за чемпионат,кто мне напомнит,,наверно,,кубок спивдружности…или Валера Гастелло денег у беги никогда не брал…как классно стало на войне,,сфоткаться,и кричать какой он патриот,как это блядь все противно…

   1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю