Святослав Михайлюк назвав п’ять клубів Євроліги, які були зацікавлені в його підписанні перед сезоном із “Бостоном”

Святослав Михайлюк назвав п’ять клубів Євроліги, які були зацікавлені в його підписанні перед сезоном із “Бостоном” 1 - basket.com.ua

Чемпіон НБА у складі “Бостона” український атакуючий захисник Святослав Михайлюк в інтерв’ю відповів на питання стосовно інтересу до нього від клубів Євроліги минулого літа.

“Інтерес був, але це було набагато пізніше, ніж про це писали. Люди писали, що я вже підписав контракт із “Панатінаїкосом”, я думав: “Ну класно”. Так, інтерес був, коли вже час підходив ближче до початку сезону, а я ще не підписався. Інтерес був у багатьох команд: “Реал”, “Барселона”, “Панатінаїкос”, “Валенсія”, “Мілан” — це топ-клуби Євроліги. І в кінці я мав обрати — або “Бостон”, або Євроліга. Але у мене була ціль залишитися в НБА та продовжити карʼєру тут. Інтерес від клубів був, але як близько я був до підписання в Європі… Не дуже близько. За 10-бальною шкалою я б дав десь три бали. Якщо б у мене взагалі не було ніяких варіантів (в НБА — ред.), тоді б я розглядав варіанти з переїздом в Європу.

Рівень Євроліги виріс не тільки в баскетбольному плані. Багато гравців, які виїжджають з Америки, їм не дуже комфортно жити в Європі, але є такі міста, як Барселона, Афіни, Мадрид, Монако, Мілан. Люди в такі міста їздять просто щоб відпочити. І щодо баскетболу, деяким гравцям важко перебудувати свою гру, але зараз в Європі платять великі гроші і іноді гравці можуть поїхати в Європу і заробити більше, ніж вони заробляють в НБА через податки”.

0

Автор публікації

Офлайн 4 години

BasketAdmin

18
Коментарі: 1Публікації: 865

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.