Скотті Піппен підтвердив різкі звинувачення на адресу Майкла Джордана в підробці статистики

Скотті Піппен підтвердив різкі звинувачення на адресу Майкла Джордана в підробці статистики 1 - basket.com.ua

Журналіст Yahoo! Sports Том Хаберстро опублікував статтю, в якій поставив під сумнів нагороду “Найкращий захисник року” легенди “Чикаго Буллз” Майкла Джордана у сезоні-1987/88. Згідно розслідування журналіста, показники захисних дій (блок-шоти, перехоплення) Джордана в домашніх іграх перевищували цифри гостьових на 182%, що є безпрецедентним в історії ліги для володарів нагороди “Містер замок”.

Партнер Джордана по “Чикаго” Скотті Піппен у своїй книзі “Нестримний” (“Unguarded”) підтвердив, що секретар підробляв статистику на користь Джордана.

“Скажімо, я відбив м’яч, і той потрапив до Майкла Джордана. Мені повинні записати перехоплення, правда? Ні. Найчастіше перехоплення потрапляло до колонки Джордана у статистичному звіті, і я нічого не міг з цим вдіяти. Якось у роздягальню зайшов секретар, щоб передати протокол матчу Філу Джексону. Я не міг повірити тому, як він подивився на Майкла: “Дивися, Ем Джей, ми дбаємо про тебе”. – написав Піппен.

0

Автор публікації

Офлайн 16 хв.

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 2248

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.