Олександр Ковляр – про перехід до “Обрадойро”: “Прийняв рішення за три дні”

Олександр Ковляр - про перехід до "Обрадойро": "Прийняв рішення за три дні" 1 - basket.com.ua

Захисник національної збірної України з баскетболу Олександр Ковляр привідкрив деталі свого переходу “Обрадойро”.

У мене не було багато часу на роздуми, тому прийняв рішення приблизно за 3 дні. Але це було далеко не просте рішення, адже я залишав команду та місто, які мають велике значення для мене. З іншого боку, такі пропозиції не отримуєш щодня, тож це нова можливість для мене.

Звичайно, у “Калеві” не хотіли, щоб я пішов, але я декілька разів спілкувався з тренером і він мені також сказав, що хоч він і не хоче мене відпускати, але розуміє, що для мого розвитку це чудова можливість.

Не знаю про вплив Пустового на цей трансфер, але я переконаний, що тренерський штаб “Обра” спілкувався з Артемом про мене перед тим, як зробити пропозицію. Це не було головним фактором при переході (що Артем також перебуває у цій команді), але я мав це на увазі та розумів, що через це мені може бути значно легше пристосуватися до команди.

Вважаю, що старт сезону в Естонії видався гарним, окрім того, що ми не кваліфікувалися до Ліги чемпіонів. У домашній лізі в нас був результат без поразок. У Кубку Європи все було трішки гірше, але я вважаю, що для мене й для команди сезон в цілому почався непогано.

Поки що лише звикаю до нової команди й до нової атмосфери, намагаюсь якомога швидше зрозуміти бачення тренера. З мого боку я все зроблю для того, щоб бути стартером у цій команді та її важливим гравцем“, – сказав Ковляр.

0

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5044

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю