Клей Томпсон висловився про Луку Дончича і Кайрі Ірвінга після об’єднання разом з ними в “Далласі”

Клей Томпсон висловився про Луку Дончича і Кайрі Ірвінга після об'єднання разом з ними в "Далласі" 1 - basket.com.ua

Захисник “Даллас Маверікс” Клей Томпсон поділився думками про своїх нових зіркових одноклубників Кайрі Ірвінга та Луку Дончича.

“Я знаю Кайрі вже давно. Він був дуже скромним з того часу, як я його зустрів. Просто дуже люб’язна людина. Для нього було важливо приїхати сюди та прийняти місто, взяти свою роль. Це надихнуло мене. “Маверікс” були так близько до перемоги у чемпіонаті. Я думаю, ми разом можемо допомогти їм подолати цей кордон. Лука Дончич написав мені повідомлення після того, як я приєднався до “Далласа”. Безперечно є взаємна повага між нами.

Дончич написав мені, що він схвильований. Я передав йому те саме повідомлення у відповідь. Я пам’ятаю, як бачив його наприкінці фіналу Заходу в 2022 році. І я сказав йому, як сильно мені сподобалася його гра, як він справді робити кращими своїх товаришів по команді. Немає межі його здібностей. Я думаю, це викликало у нього гарну реакцію.  Він був дуже люб’язний при поразці. Я просто ціную того, хто не боїться моменту та бореться до кінця. Лука підходить під цей опис. Я думаю, ми зможемо вичавити найкраще один з одного, дійсно так думаю”, – сказав Томпсон.

0

Автор публікації

Офлайн 3 години

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 2244

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.