Боб Маєрс про ситуацію Клея Томпсона в “Голден Стейт”: “Саме тому я пішов з клубу”

Боб Маєрс про ситуацію Клея Томпсона в "Голден Стейт": "Саме тому я пішов з клубу" 1 - basket.com.ua

Колишній генеральний менеджер “Голден Стейт Ворріорз”, нині телевізійний експерт Боб Маєрс висловився з приводу відсутності прогресу у переговорах щодо продовження контракту між атакуючим захисником Клеєм Томпсоном і клубом з Каліфорнії.

“По-перше, саме тому я пішов з “Голден Стейт”. Багато людей говорять, що це просто бізнес, але це не просто ділова ситуація. Поруч із “Чейз Центром” стоятиме пам’ятник цьому гравцю. Клей зіграв важливу роль у виграші чотирьох титулів, його люблять в організації, люблять фанати. Але гроші і вік гравця мають значення при переговорах про новий контракт. Ось чому мені було важко, тому що ви налагоджуєте стосунки із цими людьми. Особливо, якщо ви з ними досягли успіху і цей кістяк разом уже 12 років, а це зараз рідкість”, — заявив Маєрс під час ефіру на телеканалі ESPN.

Раніше інсайдер ESPN Едріан Войнаровскі повідомив, що є висока ймовірність того, що Томпсон вийде на ринок вільних агентів, оскільки переговори між баскетболістом та “Ворріорз” не просуваються.

0

Автор публікації

Офлайн 6 години

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 938

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю