Зірковий центровий НБА порівняв Йокича та Ембііда

Зірковий центровий НБА порівняв Йокича та Ембііда 1 - basket.com.ua

Центровий Індіани Майлз Тернер в бесіді з Гілбертом Аренасом розповів про відмінності у грі проти двох останніх MVP ліги – Ніколи Йокіча (“Денвер”) та Джоела Ембііда (“Філадельфія”).

Я так влаштований, що більше люблю мистецтво, красу баскетболу. Коли Йокіч виходить на майданчик, він ніби наносить себе на це полотно. Йому не треба навіть очки набирати, щоб мати вплив на результат зустрічі. Він залучає партнерів, і ти вже починаєш виходити з себе: “Що за *****? Чому ви не контролюєте розрізну передачу?”. Кричиш їм зібратися і таке інше.

Якщо ж хлопець іде на тебе з метою домінувати в нападі, як Шак, Джоел Ембіід, це може трохи зіпсувати тобі настрій, але ти також знаєш, що команда прикриє тебе. Якщо Шак або Ембіід стоять спиною, значить: “Добре, ми можемо просто здвоїтися на ньому”. На Йокічі подвійна опіка не працює.

Цікава тема, але Джокер виводить мене набагато сильніше. Я такий: “Хлопці, що ми робимо?” Коли проти Ембііда у мене справді є шанс відзахищтися 1 на 1. Гра Йокіча зачіпає, тому що не можеш її контролювати, починаєш зриватися на партнерів: “Що за ***** відбувається?”. А якщо він за підсумком вирішить набирати очки сам – закине свою коронну з відхиленням через голову“, – пояснив Тернер.

Майлз Тернер є одним з найкращих центрових НБА за грою в захисті. Він двічі ставав найкращим блокуючим сезону.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5152

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю