Зірка збірної Франції назвав головних претендентів на медалі чемпіонату світу з баскетболу

Зірка збірної Франції назвав головних претендентів на медалі чемпіонату світу з баскетболу 1 - basket.com.ua

Гравець “Кліпперс” та ветеран збірної Франції Ніколя Батюм назвав головних претендентів на медалі чемпіонату світу з баскетболу.

“Збірна США? У них є найкращий захисник року, у них гравці матчів усіх зірок, максимальних контрактів, у них 5-зірковий тренерський штаб, у них є все для перемоги. Незважаючи ні на що, це все ще команда США. Позиція за позицією, гравець за гравцем. Тому вони будуть небезпечні.

Тоді (минулого року на Євробаскеті – прим.) Німеччина показала дуже хороші речі. Я дивився їх гру проти Канади, і вони були дуже вражаючими. Австралія трохи новіша, але є чудовим суперником. Іспанія залишається Іспанією. Ми також претендуємо.

Я, напевно, дещо забуваю. Словенія з Лукою Дончичем, Литва, яка завжди добре виступає на великих змаганнях. Словом, є багато команд, які можуть виграти медалі. 

На нас також впливає відсутність двох або трьох гравців, які відсутні. Німці, американці, інші команди теж могли б сказати те саме… Не думаю, що це збільшує наші шанси на перемогу. Минулого року мало хто ставив би гроші на Іспанію, і все ж саме вони стали чемпіонами Європи . Ми не акцентуємо увагу на тих, хто відсутній, тому що є ще багато дуже хороших гравців“, – сказав Батюм.

0

Автор публікації

Офлайн 5 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5152

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю