Жорді Фернандес висловився про катастрофічну гру Канади проти Сербії на ЧС-2023

Жорді Фернандес висловився про катастрофічну гру Канади проти Сербії на ЧС-2023 1 - basket.com.ua

Головний тренер збірної Канади Жорді Фернандес підбив підсумки матчу проти Сербії (86:95) в рамках 1/2 фіналу ЧС-2023 з баскетболу.

Ми показали катастрофічну гру в захисті, ми недостатньо добре підготувалися до гри. Наступна гра за медаль, і я знаю, що ці хлопці зроблять усе необхідне, щоб її отримати.

Вони були агресивними, і ми знали, що вони дуже хороші в обороні. Наша атака не була проблемою, ми повинні навчитися, що ми повинні захищатися, і ми повинні робити це всією командою. Наш суперник зіграв дуже добре, але все залежало від нас.

Багато фолів від нас? Це частина баскетболу. Робота арбітрів – судити, а наша – тренуватися. Ми програли, тому що не захищалися, я можу тільки подякувати їм за те, що вони виконували свою роботу, без них ми не могли б грати, ми повинні працювати краще.

Кожен раз, коли ти можеш змагатися на найвищому рівні, це робить тебе ще кращим тренером і гравцем. Ми вчимося, граючи в баскетбол за нашу країну. Сербія грала дуже сильно, ми не маємо великого досвіду в цих іграх, перш за все сам я.

Тепер нам просто потрібно відновитися і думати про матч за бронзову медаль. Медаль була б дуже важливо для країни, гравців і нашої програми. Ми повинні винести уроки з цієї поразки“, – сказав Жорді Фернаднес.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5152

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю