“Я тут, щоб перемагати”: Нікола Міротич дав першу пресконференцію у якості гравця “Мілана”

"Я тут, щоб перемагати": Нікола Міротич дав першу пресконференцію у якості гравця "Мілана" 1 - basket.com.ua

“Мілан” провів презентацію Ніколи Міротича. Іспанський форвард відповів на питання журналістів.

Перший контакт був між Хрістосом (Хрістос Ставропулос – генеральний менеджер “Мілана”) і моїм агентом, потім я поговорив з тренером Мессіною. Це була чудова розмова. Він пояснив мені, як він бачить команду і чого чекає від мене, якщо я приїду. Потім я поговорив з Меллі, Хайнсом, Шилдсом і Пангосом. Вони зустріли мене з розпростертими обіймами, і ось тепер я тут. “Мілан” має велику історію. Зараз команда створена, щоб залишатися на вершині.

Чому перейшов у “Мілан”? Я хотів команду з потенціалом для виходу до “Фіналу чотирьох”. Я також спілкувався з колишніми гравцями клубу, вони надали лише хорошу інформацію.

У “Мілана” чудові гравці, досвідчені ветерани, чудовий тренер, а також це ідеальне місто для мене. Для моєї родини, для моїх дітей.

Я перебуваю тут вже десять днів, і я вражений клубом, тим, як він працює, скільки людей працює, щоб дати тобі можливість показувати свої найкращі якості. Це найбільш схожий клуб на команду НБА, який я бачив у своїй кар’єрі. Це клуб, куди хочуть приходити гравці.

Мессіна – це людина, за яку я хочу боротися і допомагати перемагати. Я хочу вигравати за його команду. Ми завжди підтримували зв’язок, бачилися, коли були в НБА (Мессіна працював у штабі “Сперс”). Я думаю, що він один із двох-трьох найкращих тренерів Європи. У мене було відчуття, що наша спільна робота ще не закінчена, тому я щасливий, що можу знову зіграти під його керівництвом“, – зізнався Міротич.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5055

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю