Володимир Конєв: “Грати в баскетбол незвично. Перебуваю у прострації, адже триває війна і помирають люди”

Володимир Конєв: “Грати в баскетбол незвично. Перебуваю у прострації, адже триває війна і помирають люди” 1 - basket.com.ua

Форвард “Будівельника” Володимир Конєв в інтерв’ю клубній пресслужбі прокоментував своє повернення на майданчик та перемогу в контрольному матчі над “Дніпром” (79:59). в рамках передсезонного турніра Goverla Cup. 

“Грати в баскетбол дуже незвично. Особисто я перебуваю у певній прострації, адже розумію, що триває війна і щодня помирають люди.

Мені, та й думаю іншим хлопцям, непросто набирати ігрову форму. У більшості з нас була дуже довга пауза. Особисто я не грав 5х5 на паркеті з 23 лютого, не рахуючи благодійний матч у Польщі. І найважче ментально, насамперед. Повторюся – досі не вірю, що ми нарешті граємо в баскетбол.

По нашій грі важко коментувати, як перемоги, так і поразки. Ми тільки но зібралися, провели дуже мало тренувань. А разом, усім складом – взагалі не провели жодного. Були захворілі в команді і ті, хто пропускали тренування через різні причини. Тож нам треба трохи часу, щоб набрати кондиції и зігратися усім разом. Тоді все буде окей.

Давно знаю Дмитра Забірченка, і хоч ми не грали разом, але багато грали один проти одного. Мені дуже цікаво з ним працювати вже у форматі гравець-тренер.”

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю