Визначився переможець першого етапу літнього Кубка України 3×3

Визначився переможець першого етапу літнього Кубка України 3x3 1 - basket.com.ua

Команда Boris “Magic”Johnson стала переможцем першого етапу літнього Кубка України 3х3 “Вперед до перемоги”, який відбувся 16 липня на ігрових майданчиках 3х3 столичного ВДНГ.

На змагання заявилось 18 чоловічих команд.

Команда Boris “MagicJohnson, за яку зіграли Андрій Кобець, Анатолій Конєв, Владислав Лисаненко та Олександр Шашков, без поразок пройшла турнір, вигравши свою групу, а потім дійшовши до фіналу.

У вирішальному матчі чемпіони переграли BC Kryvbas 19:17. Срібними призерами стали Дмитро Глєбов, Дмитро Лихой, Сергій Старцев, Антон Єрмаков.

Визначився переможець першого етапу літнього Кубка України 3x3 3 - basket.com.ua

Бронза столичного етапу у команди Borsch, у складі Дмитра Smoove Кривенко, Миколи Котлярчука, Дмитра Кравченко та Іллі Мілішенко.

Результати київського етапу Кубку України

Наступний етап Кубка України 3х3 «Вперед до перемоги!» заплановано на 23 липня в одному з міст Західної України. Про точне місце змагань буде повідомлено додатково.

Визначився переможець першого етапу літнього Кубка України 3x3 5 - basket.com.ua

Наразі заплановано проведення 8 турів першого етапу та фінал на День Незалежності України – 24-го серпня 2022 року. Ці змагання стали першими офіційними з баскетболу на території України з початку війни.

Протягом усіх восьми турів ФБУ збирає кошти на допомогу ЗСУ. Зокрема організатори та учасники змагань хочуть зібрати близько 300 тисяч гривень на придбання автомобіля для ЗСУ. Так, внесок у розмірі 120 гривень з гравця та призовий фонд кожного з турів протягом змагань буде накопичуватися у єдину «банку», яка на День Незалежності стане фундаментом для купівлі важливого подарунка нашим військовим. Відтак участь кожної команди у Кубку України є фактичним внеском у потребу погнати русню з нашої землі.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5710

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю