Відбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ

Відбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ 1 - basket.com.ua

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація, група L 

Гапнарфйордур, Ісландія

Ісландія — Україна 91:88 ОТ (14:19, 22:22, 27:14, 17:25, 11:8)

Відбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ 3 - basket.com.uaВідбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ 3 - basket.com.uaВідбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ 7 - basket.com.ua

0

Автор публікації

Офлайн 3 дні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

30 думок про “Відбір на ЧС-2023. Ісландія — Україна 91:88 ОТ

 1. Valentina Minina сказав:

  Нажаль, втрати м’яча гравцями збірної України в матчі проти Ісландіїї сягнули рекордної позначки в 25 turnover loss за всі історію відбору на турніри під егідою ФІБА. Тобто, це не проблема одного чи декількох гравців, це командна недолуга гра. Не важливо, хто помилився більше, головне те, що м’яч переходив до суперника, який реалізовував 42,2% своїх кидків.
  Країна, в якій проживає менше 400 000 жителів обіграла нас, до того ж впевнено диктуючи свої умови. Навіщо було награвати схему “Дві Башти”, коли більшість часу на майданчику була маленька п’ятірка? Чому посадили Леня, який ловолі непогано виглядав на початку гри? Чому Сидоров, який провів на майданчику лише 3 хвилини, був пасаджений глибоко на банку, а Зотов, котрий так само, як Сидоров тарабанив м’ячем, грав майже 30 хвилин? Чому саме Ткаченко більше всіх кидав м’яч з далекої відстані, аж 8 разів – це така заготовка? Ні, це все – просто ганьба, а не тренерська робота!

  5
  • Alex Sokolov сказав:

   Сидорова в збірній не повинно бути. Йому грати в стітбол один на один бо в три на три він також безнадійний. Вершник без голови. В зазисті абсолютний 00, статит і сторонній споглядч. З Зотовим навіть смішно порівнювати, особливо вчора. Все дуже показово. Зотов в захисті дуже гарно виглядає. найкращий в нашій команді. а все й починається саме з захисту. Пустовому потрібно руки догори опалукой фіксувати, скільки з за нього пропустили на нього виходить маленький. повинен зустрічати а він коліна чухає. Це просто ганебно і по школярському виглядало. Не розумі чому ого так довго тримали на майданчику Лень саме в захисті такого розгильдяйства не робив.

   1
   • Valentina Minina сказав:

    Всі факти, які навели Ви, все, що написала торохи раніше я, то свідчення власного сприйняття гри. Це, звісно ж добре, коли думки не “один в один”, а відрізняються! Не буду наполягати, але:
    – командна гра на те й командна, що в ній захищається навіть гравець, який, зазвичай не самий найкращий захисник. Наприклад, Лука Дончич, робить підбирання та перехоплювання, хоча в грі 1 на 1 поступається коллегам по команді. То, чому неправильно використовується в захисті, наприклад, Михайлюк, який міг би, хоч якось допомогти?
    – про зонний захист у Багатскіса нема і мови, але це (коли натреновано), то потужна зброя. Навіть у чоловічої Ю16 гралася зона 3-2 (як варіант 2-1-2), то чому не награти якийсь з варіантів 2-3, і в певних випадках використовувати?
    – про порівняння захистних дій Сидорова і Зотова. Це на любителя. Як на мене, то №1 (пойнт гард), як свідчить назва його позиції, то звісно не №2 (шутінг гард). І там, і тут головне не вміння захищатися, як таке (воно повинно бути), то головне – організація атакуючої гри команди, тобто організація закинутих командою очок. І це не тільки передачі, це також, і провокація суперника на фоли при атаці-транзишн. Ось в швидкому переході Сидорову немає рівних в цій команді. Навіть за 3 хвилини він зміг зробити 1 результативну передачу, а Зотов за 30 хвилин – лише 2. Тобто ефективність дій Сидорова 1/3 (передачі/хвилину) проти 2/30 (передачі/хвилину), тобто в 5 разів краще, ніж у Зотова. Про набрані очки обома цими гравцями – теж непоказово, бо 3 кидки Сидорова і 11 Зотова – то 2 різні речі. У Зотова в середньому 3/7 (42%) з дальньої відстані, а у Сидорова – 0/1 (0%). Та, кинь Сидоров ще 6 разів, то міг би 6 влучити. І, навіть 1 влучання в наступному кидку, робило Сидорова більш ефективним (1/2 = 50%), ніж Зотов.
    Це математика, яку не розуміє Багатскіс.
    – про “наші 25 втрат – то багато” та про “10 втрат у нас, то ми були б конкурентноспроможними в кожній грі” – то повна нісенітниця.
    Значення мають не загальні цифри (це я Вам, як математик-аналітик пишу), а відносні! Про те, що наші 25 втрат дорівнювали кількості втрат суперника Багатскіс промовчав, а це невірно. Навіть при 25 втратах суперник не мав над нами ніякої переваги! А, якби ми зробили 10, а ісландці 9, то у них був би один зайвий шанс на атаку!
    Про нерозуміння Багатскісем цифр – то одне, а ось, про те, що недавно створений тренерський штаб, де з’явилися аналітики-скаути, то певно чи не зовсім аналітики, якщо не розібрали гру ісланців,
    Чи то до Багатскіса, навіть прості речі, не доходять. Оце головне! Не гравець пагапний, а тренер, який неправильно використовує сильні сторони гравця. Є вислів: “Програє тренер, а виграє команда!”. Це все про тренера, який при перемозі обрав правильний склад та модель гри, а при поразці – зробив фундаментальні помилки. Ви можете спитать про роль гравців. Так, гравці також вирішують долю матчу, але в певних рамках, лише при правильному використанні їх сильних навичок та вмінь, тобто при комлексному баченні гри у тренера.

    -1
    • Alex Sokolov сказав:

     Проблема Сидорова. патологічна жадність до м’яча, Як такий гравець може бути корисним команді. Він корисний власній статистиці. Йому ще в цьому матчи приписку зробили, в нього 0-2 з-за дуги.

     1
 2. Alexander Ruban сказав:

  Багатскіс фізрук канєшно…
  Біганина без думки, всі спішать, як таракани, коли включили світло. 2 пік-н-роли за гру
  Таке враження шо Михайлюк трохи роздуплив, шо це за тренер, розізлився і почав на себе більше брати, вийшло +- норм.
  Ткаченко непогано виглядав.
  Сенон-Лень-Михайлюк-Ткаченко-Бобров оптимальний склад зара.

  Герун взагалі розгублений школьнік, а фізрук мільйон хвилин йому дав

  2
 3. Євген Тегза сказав:

  я даже больше скажу – мне вообще до лампочки тот евробаскет. в европейском баскетболе единственным серьезным турниром для нас является отбор на чм, потому что там мы соревнуемся на длинной дистанции против достойных соперников, и случайностей просто не может быть. и если вы отобрались на чм – значит, ваш баскетбол действительно входит в число лучших на планете. за эти два месяца турниров молодежек и главной команды мы получили страшный приговор – баскетбол в украине загибается. и если раньше он загибался медленно, то теперь пикирование только ускорилось

  1
  • Ron 009 сказав:

   Так,а,що ти хочеш якщо у нас у ведущих клубах країни збірники грубо кажучи просто на підхваті,а всю роботу роблять леги,ось і тобі і результат,вже Ісландія нас на всіх вікових категоріях опускає,зате наш “великий” президент ФБУ так красиво розповідав як у нас в країні баскетбол розвивається,сподіваюсь йому хоч трохи соромно від того,що відбувається

   3
    • Paul сказав:

     Тогда о клубном баскетболе можно забыть. Мне (думаю, и многим), например, интересно, видеть украинские команды в еврокубках. Украинским составом нет ни единого шанса заработать хотя бы одну победу в группе даже в четвертом по рангу турнире – Кубке Европы ФИБА. Для кого тогда нужны будут эти клубы? Вариться в местечковом чемпионате дворового уровня? Так себе перспектива…

     0
 4. Ron 009 сказав:

  Взагалі хтось відчуває,що у нас є гравці НБА?Весь цей шлак який гратиме у Єврокубку,друзі ви хочете сховатись за американцями,а вам не буде соромно,латвійського гостарбайтера я би вже зараз додому відправив,просто сором,просто дно,опустили наших зірок НБА в саме лайно

  5

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю