Михайлюк веде переговори з новим топ-клубом НБА. Українець впевнений у підписанні контракту

Михайлюк веде переговори з новим топ-клубом НБА. Українець впевнений у підписанні контракту 1 - basket.com.ua

Український атакувальний захисник Святослав Михайлюк очікує, що перед стартом нового сезону НБА підпише контракт з “Маямі Хіт”, повідомляє грецький сайт Sport24.

Михайлюк деякий час назад почав вести переговори з “Маямі”. Святослав впевнений, що “Хіт” згодом запропонують йому контракт, тому відмовився переходити в грецький “Панатінаїкос”.

В заявці “Маямі” є 14 баскетболістів з гарантованими контрактами на майбутній сезон і одне вільне місце. Вакантних позицій може стати більше, якщо президент клубу Пет Райлі домовиться про обмін розігруючого “Портленд Трейл Блейзерс” Деміана Лілларда.

“Хіт” намагаються уникнути включення в угоду атакувальних захисників Данкана Робінсона і Тайлера Хірроу, тому переговори по Лілларду з “Портлендом” йдуть повільно. Ближче до початку сезону Райлі може погодитися відпустити Робінсона і Хірроу. Після цього “Майамі” негайно почне шукати гравців на позицію атакувального захисника, які можуть виконувати більш-менш значну роль у ротації при невисокій зарплаті. Михайлюк є одним з головних претендентів на отримання мінімального контракту в “Хіт” після проведення обміну Лілларда.

0

Автор публікації

Офлайн 27 хв.

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 902

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю