Розкрито грузинських гравців, які нібито напали на Фуркана Коркмаза

Розкрито грузинських гравців, які нібито напали на Фуркана Коркмаза 1 - basket.com.ua

Турецький журналіст іспанського видання beIN Ісмаїл Сеньол назвав всіх гравців, які атакували Фуркана Коркмаза. Це Гога Бітадзе, Дуда Санадзе та Торніке Шенгелія.

Нагадаємо, за 4:48 до кінця четвертої чверті зустрічі між Коркмазом та Санадзе відбулася сутичка. Обидва гравці були вилучені з майданчика.

Після гри віце-президент Федерації баскетболу Туреччини Омер Онан заявив, що в підтрибунному приміщені на Коркмаза напали, і що збірна залишить Євробаскет, якщо не буде надано необхідних відеозаписів інциденту.

“Коли Коркмаз йшов коридором у роздягальню з нашим тренером, на нього напали гравці збірної Грузії, які не брали участі в матчі, разом з видаленим гравцем і поліцією. Після закінчення матчу 30 поліцейських спровокували бійку. Нам довелося вступити у бійку із грузинською поліцією.

Я звертаюся до ФІБА, а також повідомив про це офіційних осіб ФІБА. Не дозволяйте нікому обманювати себе і вважати нас безглуздими. Нам нададуть усі відеозаписи з камер із цього коридору негайно. Якщо нам не нададуть записи із камер, ми залишимо турнір”, – заявив Онан.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5740

5 думок про “Розкрито грузинських гравців, які нібито напали на Фуркана Коркмаза

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю