Олександр Волков: “Незрозуміло, чому “Прометей” запропонував фінансування іншим клубам в обхід ФБУ”

Олександр Волков: "Незрозуміло, чому "Прометей" запропонував фінансування іншим клубам в обхід ФБУ" 1 - basket.com.ua

Почесний президент Федерації баскетболу України Олександр Волков прокоментував ситуацію з рішенням “Прометея” знятися з наступного розіграшу Суперліги.

“Сьогодні дуже важкий час для України та нашого баскетболу. В такий час, я вважаю, кожен суб’єкт Федерації має консультуватися та спілкуватися з керівництвом ФБУ, з її президентом та узгоджувати свої дії і лише після цього приймати рішення, розуміючи наслідки для всього баскетболу.

Як всі знають, для нас був дуже важкий момент, коли “Прометей” заявився в Єврокубок. Ми дуже щільно співпрацюємо з ФІБА, яка йде нам назустріч в усіх напрямках. Виглядали ми, м’яко кажучи, не дуже, коли наш клуб пішов в Єврокубок.

Друга історія: незрозуміло, яка мета запропонованого фінансування окремим клубам з боку “Прометея”. Це було зроблено, знову ж таки, в обхід Федерації. Ці дії є абсолютно незрозумілими. В цьому випадку ФБУ має реагувати і я повністю підтримую рішення президента.

В цій ситуації має бути пряма комунікація. Коли питання були у “Прометея”, все вирішувалося між керівниками ФБУ та клубу. Федерація лише захищала інтереси клубу. Я не бачу жодних проблем, щоб зараз керівництво “Прометея” виходило на прямий контакт із президентом Федерації та вирішувало проблеми. Якщо є можливість утримувати клуб із високим бюджетом та фінансувати інші клуби, це можна робити через ФБУ під гарантію того, що всі гроші підуть саме на допомогу клубам Суперліги.

Є давно працююча аналогія — Luxury Tax в НБА (податок на розкіш). Якщо клуб хоче більший бюджет та створити команду з суперзірок, він платить додаткові гроші в лігу, і ці кошти потім розподіляються. Нічого особливого в цьому немає і якщо у “Прометея” є бажання підтримати клуби напряму, правильно це робити саме через Федерацію”.

5

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1699

2 думки про “Олександр Волков: “Незрозуміло, чому “Прометей” запропонував фінансування іншим клубам в обхід ФБУ”

  1. Чайка Николай сказав:

    Ситуация тупая когда когда клуб суперлиги дает деньги своим конкурентам по соревнованиям. Не представляю что бы ГСВ взял на содержание Детройт и Кливленд. И в Европе такое не возможно. Поэтому скорей всего это бескорыстная помощь соперникам, а покупка вассалов для каких то будущих политических союзов.

    3
  2. Jekan сказав:

    А если не будете делать через Федерацию, мы заставим вас делать через Федерацию, платите 4.5 ляма. Ситуация тупая во всех смыслах, учитывая, что в стране война и надо объединять усилия, а не драться друг с другом…

    1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.