Олександр Мішула: “Завжди готовий грати за збірну, але це залежить не від мене”

Олександр Мішула: "Завжди готовий грати за збірну, але це залежить не від мене" 1 - basket.com.ua
Український захисник “Керавноса” Олександр Мішула розповів про пропуск літніх матчів за збірну України та виступ команди на Євробаскеті-2022:
– Це, мабуть, третє літо, коли я не виступаю в збірній. Як би там не було, це дуже складно, тому що мені подобаються ці ігри. Я з 16 років чекав цього часу, коли буде літо, коли ми будемо грати за збірну, я обожнюю це. Але так трапилося, є такі речі, про які не можна говорити.
–  Оціни як глядач і вболівальник виступ збірної України у літніх матчах та на Євробаскеті.
– Коли мені емоційно тяжко, я можу трохи відсторонитися від цього. Мені було дуже важко. Але я знаю про деякі результати, багато чого чув. Хлопці взагалі молодці, добре грали. Розбирати прямо всю гру не хочу, є тренер, щоб це робити. Я просто скажу, що вони молодці. Як і усі українці – вони ніколи не здавалися та боролися, який би там рахунок не був на табло. Немає багато чого сказати, але вони молодці, я знаю це. Робили, що могли.
– Чи ставиш ти перед собою цілі повернення в національну команду?
– Я завжди готовий, я обома руками «за». Але є там деякі чоловічки, які це вирішують. Це не від мене залежить. Я дуже люблю збірну і усіх людей, які там знаходяться. Це просто кайф. Ми деколи отримували гроші за те, що грали за збірну, але такого давно вже немає. І ти просто приїздиш попрацювати в кайф, це справді особлива атмосфера. Тож я завжди за те, щоб повернутися. Подивимося, як там буде, – сказав Мішула.
0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю