На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом

На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 1 - basket.com.ua
Джерело: https://fbu.ua/

У Литві потужно підтримали Україну під час матчу 27 туру Євроліги Жальгіріс – Реал (68:47).

Фасад арени в Каунасі світився кольорами прапора України з написом «Слава України».

Повсюди на трибунах уболівальники тримали великі та малі прапори України. Кольорами нашого стягу розфарбувалися черлідерки литовського клубу.

Під час матчу трибуни каунаської арени дружно та гучно виконали відомий міжнародний хіт про російського кривавого диктатора.

Сам Жальгіріс на зібранні клубів Євроліги категорично виступив проти участі російських клубів у змаганнях. Наразі Євроліга планує перенести матчі за участі команд з країни-агресора на нейтральну територию. Натомість Жальгіріс відмовляється взагалі з ними грати, погоджуючись навіть на технічні поразки 0:20.

На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 3 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 5 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 7 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 9 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 11 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 13 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 15 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 17 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 19 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 21 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 23 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 25 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 27 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 29 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 31 - basket.com.ua На матче Евролиги в Литве Украину поддержали известным антипутинским хитом 33 - basket.com.ua

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

Osyvak

11
Коментарі: 1Публікації: 112

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.