“Ми грали проти команди, де чотири гравці з НБА”: Лука Банкі – про поразку Латвії від Німеччини

"Ми грали проти команди, де чотири гравці з НБА": Лука Банкі - про поразку Латвії від Німеччини 1 - basket.com.ua

Наставник збірної Латвії Лука Банкі відповів на запитання журналістів після матчу 1/4 фіналу ЧС-2023 з баскетболу проти Німеччини (79:81).

Звичайно, зараз це велике розчарування, але ми не повинні забувати про наше бачення, нашу роботу, гру та нашу ідентичність. Ми потрапили до восьми найкращих команд світу, які виглядають такими сильними. І чим я пишаюся, так це тим, що ми ще раз показали, що можемо з ними конкурувати.

Початок четвертої чверті був, мабуть, найгіршим для нас на турнірі. Суперники знаходили хороші рішення завдяки результативності Вагнера. Можливо, хтось забув, але ми грали проти команди з чотирма гравцями НБА і багатьма гравцями Євроліги. Ми чудово попрацювали, але проти таких команд бувають моменти слабкості. Наш захист сьогодні був майже ідеальним, але в цей момент (на початку четвертої чверті – прим.) ми трохи втратили концентрацію. Ми не ідеальні, але ми пишаємося своєю недосконалістю.  

Ми приїхали на турнір з хорошим поєднанням молодих і досвідчених гравців, які дуже добре доповнюють один одного. Наступна мета – це не олімпійська кваліфікація. Коли у вас є можливість зіграти проти семи найкращих команд світу, настав час нею скористатися, незважаючи на те, що наші серця розбиті. Ми повинні продовжувати грати добре, тому що, тільки змагаючись із найкращими, ми можемо стати сильніше та ще краще. Для нас важлива кожна гра для розвитку. Ми задоволені досягнутим, але думаємо про майбутнє.

Головне завдання для гравців — очистити свій розум, тому що вони сповнені поганих думок, жалю тощо. Але ми повинні перезапуститися і бути готовими до наступної гри. Коли я очолив збірну Латвії, я не очікував, що через два роки ми зіграємо в топ-8 чемпіонату світу“, – зізнався Лука Банкі.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5055

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю