Молодий талант “Сан-Антоніо”: “З Поповичем буває важко, але він є найкращим тренером у світі”

Молодий талант "Сан-Антоніо": "З Поповичем буває важко, але він є найкращим тренером у світі" 1 - basket.com.ua

Поляк Джеремі Сохан поділився враженнями від роботи з Греггом Поповичем.

Грег Попович – це найкращий тренер, якого коли-небудь бачив світ. У нього бувають моменти, коли з ним важко, але також бувають моменти, коли він позитивний, веселий, корисний.

Перед грою з “Ютою” ми просто тренували кидки, адже тоді ми програли 16 ігор поспіль. Попу це не сподобалося, і під час розминки ми грали 1 на 1 або 3 на 3 за кілька годин до гри, і це був момент, коли я сказав: “Боже, він тут король”. Також було багато позитивних моментів, коли він нам допомагав.

Я вечеряв з ним перед сезоном. Ми часто таке робили командою – спільні вечори, де вечеряли і спілкувалися. Насправді, він дуже розслаблений, любить баскетбол, їжу, живе і є нормальною людиною.

Тренер Попович знав і казав, що у нас дуже молодий склад і на нас ніхто не робить ставку. Кожного разу, коли ми грали на виїзді, у нас були командні вечері та різні заходи, наприклад, відвідування кінотеатру. Це про речі поза майданчиком, не пов’язані з баскетболом. Поп каже нам, що окрім баскетболу, потрібно налагоджувати стосунки поза майданчиком. Це полегшує все“, – сказав Сохан.

“Сперс” обрали Сохана на драфті-2022 під №9. У свій дебютний сезон форвард набирав 11,0 очка, робив 5,3 підбирання та віддавав 2,5 передачі за 26 хвилин на паркеті.

У Джеремі на початку сезону були проблеми зі штрафним кидком – 45,8% після перших 23 матчів сезону. Потім він почав кидати їх однією рукою, що дозволило вийти на показник у 69,8% до кінця регулярного чемпіонату. Поляк зробив це після поради від Грегга.

Коли я кидаю однією рукою, мій лікоть у правильному положенні. Коли ж я використовую обидві та однією з них спрямовую м’яч, то лікоть стирчить убік. Так не має бути. Тому ми намагаємося виправити цей недолік. Ми досить давно почали працювати над цим, але лише пару матчів тому тренер Попович підійшов до мене і сказав: “З сьогоднішнього дня кидатимеш однією рукою“, – пояснював тоді репортерам Сохан своє рішення змінити техніку кидка.

0

Автор публікації

Офлайн 17 хв.

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5125

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю