[livescores]

Михаил Бродский вновь обратился к ФИБА: «Любой вариант с проведением игры с Испанией вне Украины для нас неприемлем»

<strong>Михаил Бродский вновь обратился к ФИБА: «Любой вариант с проведением игры с Испанией вне Украины для нас неприемлем»</strong> 1 - basket.com.ua

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський знову звернувся до ФІБА, зазначивши на важливості проведення матчу кваліфікації ЧС-2023 проти чемпіонів світу команди Іспанії (27 лютого) в Києві.

“Продовжуючи розгляд та вирішення питання про визначення місця проведення гри Україна – Іспанія вважаємо за необхідне і дуже важливе підкреслити те, що для нас будь-який варіант із проведенням гри поза Києвом, Україна є неприйнятним.

На додаток до сказаного у нашому попередньому листі хочемо зазначити наступне. Інформація, яка була поширена, у тому числі через соціальні мережі, про вивезення кількома днями раніше одним із клубів української Суперліги свого складу за кордон у зв’язку з побоюваннями щодо військової агресії з боку РФ, є недостовірною. Більше того, подібну поведінку з боку керівництва клубу ми вважаємо неприйнятною і такою, що сприяє ще більшому нагнітанню обстановки та дестабілізації загалом. Ми обов’язково дамо оцінку таким діям, тому нами сьогодні вже розпочато проведення внутрішнього розслідування.

Так, 50% легіонерів залишили команди (практично всі американці) Суперліги, однак деякі з них, хто покинув нашу країну, вже виявляють бажання повернутися до України. Запевняємо, в Україні абсолютно нормальна та стабільна ситуація, незважаючи на спроби її дестабілізації діями ЗМІ, а також деяких осіб.

На підтвердження сказаного звертаємо також вашу увагу на те, що згідно з рішенням UEFA, матч Юнацької ЛІги UEFA за участю Динамо Київ буде зіграно 2 березня в Києві.

Все що було зазначено вище просимо врахувати під час розгляду питання та прийняття рішення. Сподіваємося, воно буде виваженим та об’єктивним.

Дякую”.

<strong>Михаил Бродский вновь обратился к ФИБА: «Любой вариант с проведением игры с Испанией вне Украины для нас неприемлем»</strong> 3 - basket.com.ua

0

Автор публікації

5
Коментарі: 18Публікації: 422

Одна думка про “Михаил Бродский вновь обратился к ФИБА: «Любой вариант с проведением игры с Испанией вне Украины для нас неприемлем»

  1. Vikenty сказав:

    Очень интересно. С одной стороны президент клуба прямым текстом говорит: “мы выехали в Чехию из-за того, что американцы боятся военных действий”,- а с другой президент федерации говорит, что эта информация ложная. Сюрреализм.

    1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю