Лука Банкі поділився думками після матчу проти Італії на ЧС-2023

Лука Банкі поділився думками після матчу проти Італії на ЧС-2023 1 - basket.com.ua

Наставник збірної Латвії Лука Банкі прокоментував успіх своїх підопічних у матчі з Італією (87:82)

“Хороша перемога. Незважаючи на те, що було мало часу, щоб відновити як фізичну, так і психічну енергію після вчорашньої гри проти Німеччини. У нас не було можливості підготуватися за звичним розпорядком. Команда показала свій характер після невдалого початку гри. Мої гравці показали, що ця гра важлива для них.

Баскетболісти знайшли сили грати в нашому звичному ритмі. Було приємно бачити, як команда грає так, як я від неї очікую. У підсумку була важка, але хороша перемога, яка дає нам можливість у наступному матчі боротися за п’яте місце.

Перед матчем я отримав фото з різних шкіл Латвії, де діти дивляться матчі збірної. Мої гравці стали взірцями для наслідування своєю грою, і їм потрібно надихати людей надалі. Сьогодні ввечері очікувалося, що гравці продемонструють свої цінності, що вони й зробили. Вони заслуговують бути зразком для наслідування, і це залежить не від перемог, а від ставлення.

Найголовніше було віддати всю свою енергію, щоб команда була готова до такого важкого матчу. Я дуже вдячний гравцям, і я просто намагався допомогти їм залишатися впевненими та рухатись у правильному напрямку. Особливих емоцій не було, лише задоволення від того, як зібралася команда“, – пояснив Банкі.

0

Автор публікації

Офлайн 3 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5055

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю