ЛеБрон Джеймс набрав понад 45 000 очок в сумі за регулярний сезон та плей-офф

ЛеБрон Джеймс набрав понад 45 000 очок в сумі за регулярний сезон та плей-офф 1 - basket.com.ua

Більшість аналітиків НБА зосереджена на тому, що ЛеБрон Джеймс потенційно може випередити Каріма Абдул-Джаббара за найбільшою кількістю очок у регулярному сезоні, набраних гравцем. На сьогодні відстань між ними близько 1000 очок – 38387 проти 37371. Але вони, можливо, забули, що у Джеймса вже найбільше очок у сумі за регулярний сезон та плей-офф.

ЛеБрон Джеймс зараз грає 20-й сезон в НБА. Але навіть у свої 37 років він продовжує набирати велику кількість очок та не виявляє ніяких серйозних ознаки занепаду власної результативності. Він довів це, показавши домінуючу гру проти “Сан-Антоніо”, граючи без Ентоні Девіса. Джеймс набрав 39 очок, 11 підбирань і 3 передачі за 35 хвилин ігрового часу. Таким чином, ЛеБрон зробив ще один крок до того, щоб перевершити Каріма Абдул-Джаббара як найкращого бомбардира НБА.

На сьогодні Джеймс набрав понад 45 тисяч кар’єрних очок. Якщо бути точним, на даний момент він має 45 002 очки. Другим гравцем у списку є Карім, і має 44 149 очок, тому не схоже, що хтось перевершить Джеймса в цьому списку найближчим часом.

ЛеБрон мав чудову кар’єру в НБА, і, схоже, він не планує йти на пенсію найближчим часом. Чи зможе в нинішньому сезоні “Лейкерс” пробитися до плей-офф, то велике питання, оскільки на сьогодні “Озерники” займають 13 місце з 7 перемогами в 18 матчах.

 

0

Автор публікації

Офлайн 12 місяців

Valentina Minina

0
Коментарі: 225Публікації: 78

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю