Капітан збірної Латвії розповів, як Порзінгіс допомагав команді під час ЧС-2023 з баскетболу

Капітан збірної Латвії розповів, як Порзінгіс допомагав команді під час ЧС-2023 з баскетболу 1 - basket.com.ua

Капітан збірної Латвії Дайріс Бертанс розповів, яку роль зіграв Крістапс Порзінгіс, який попри травму все одно був з командою під час ЧС-2023.

Крістапс допомагав в іграх проти команд, які мали великою кількістю гравців НБА. Він їх усіх знає. Є речі, де його поради кращі, ніж перегляд відео. Він був частиною команди, вболівав за гравців, просто перебуваючи всередині команди. Власне, ми цим займаємося останні кілька років. На паркет виходять не лише 12 гравців, а гравці, які грали протягом усього циклу відбору. Те, що Крістапс був з нами, ще один тому приклад”, – підкреслив важливість Порзінгіса Бертанс.

Також Дайріс підтримав Давіса Бертанса та Крістапса Порзінгіса, які розкртитикували натуралізацію іноземних гравців.

“По-перше, на місці ФІБА я б просто скасував це правило про натуралізацію. Я б нічого такого не дозволив. На мій погляд, це національні збірні і повинні грати лише представники відповідної країни. Зважаючи на те, що така можливість є, багато країн нею користуються, але я дуже радий, що ми одна з небагатьох країн, яка цього не зробила і не буде робити. Нам це не потрібно, ми самі дуже хороша команда“, – зізнався капітан збірної Латвії.

0

Автор публікації

104
Коментарі: 37Публікації: 5085

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю