Іспанія, Італія та німецька Баварія: куди перебрались гравці молодіжних збірних України

Іспанія, Італія та німецька Баварія: куди перебрались гравці молодіжних збірних України 1 - basket.com.ua

Війна в Україні змінила кар’єру молодих талантів нашої країни – новий сезон більшість з них розпочнуть у зарубіжних клубах та академіях.

Редакція Basket.com вирішила прослідити, як складається шлях майбутнього українського баскетболу. Для цього ми взяли гравців, які влітку зіграли за молодіжну, юнацьку та кадетську збірні України на чемпіонатах Європи.

Гравці молодіжної збірної більше на видноті. Наприклад, Олександр Ковляр перейшов до естонського Калєв/Крамо, який є одним з фаворитів Латвійсько-естонської ліги та бере участь у Лізі чемпіонів.

В Естонії у складі Раквере Тарвас грає Віталій Шиманський, Олександр Кобзистий залишився в Сербії, граючи в Адріатичній лізі за Мегу, а у другому дивізіоні Литви влаштувались Дмитро Журавльов (Мажейкяй) та Богдан Бринюк (Ритас-2). Михайло Мітіріч гратиме в Італії – він підписав контракт з клубом Серії С Термол.

Іспанія, Італія та німецька Баварія: куди перебрались гравці молодіжних збірних України 3 - basket.com.ua

В США у нас залишаються два гравці – Максим Шульга за Юту Стейт, а Павло Дзюба за Меріленд готуються до сезону в NCAA.

Поки не оголошувалось, де продовжать кар’єру Руслан Івашов, Владислав Іванов та Лєв Кошеватський, а Михайло Бублик готувався до старту сезону з українським складом Прометея, але тепер де він опиниться – не зрозуміло.

Більшість гравців юнацької збірної України (U-18) влаштувались в Іспанії та Італії.

Назар Кулішенко ще в минулому сезоні перебрався до Гран-Канарії, Володимир Пєтухов гратиме за Понферраду в третьому іспанському дивізіоні, а Владислав Семерич – за Наутико Тенерифе в четвертому дивізіоні.

Серафім Новіков продовжить кар’єру в клубі італійської Серії Саншайн Баскет, в четвертому дивізіоні Італії гратимуть Володимир Полуяхтов (АСД Універсіті Баскет) та Назар Холод (A.С.Д. баскетбольна школа Мессіни), Владислав Ніколайчук підписав контракт з клубом Метауро, який грає в п’ятому дивізіоні Італії, тоді як Федір Завгородній  став гравцем Next Step International Academy ASD, а Віталій Кузнецов залишився в Stella Azzurra Academy.

Іспанія, Італія та німецька Баварія: куди перебрались гравці молодіжних збірних України 5 - basket.com.ua

Ще один гравець збірної Олександр Поносов залишився в австрійському клубі Вєна Юнайтед. Поки відсутня інформація по Іллі Гнатію та Кирилу Скутельнику.

З кадетською збірною U-16 складніше, тому що мало інформації є у вільному доступні.

На днях стало відомо, що один з лідерів збірної Десмонд Йяму підписав контракт з Баварією, в іспанській Гран-Канарії набиратиметься майстерності Лука Лохманчук, в іспанському Кальпе будуть грати Арсеній Колобов та Андрій Ситар, а Кирило Стрельцов став гравцем Іспанської баскетбольної міжнародної академії.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5757

3 думки про “Іспанія, Італія та німецька Баварія: куди перебрались гравці молодіжних збірних України

    • Valentina Minina сказав:

      Смішно. Дуже смішно! ) Володимир Пєтухов гратиме за “Понферраду” в третьому іспанському дивізіоні, а Владислав Семерич – за “Наутико Тенерифе” в четвертому дивізіоні. А є ті, хто в п’ятому дивізіоні будуть на лавці гріти.. (вибачаюсь)… грати? ))) Ото підсилення буде!

      -1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю