Головного тренера “Дніпра” Володимира Коваля дискваліфіковано на п’ять матчів

Головного тренера “Дніпра” Володимира Коваля дискваліфіковано на п’ять матчів 1 - basket.com.ua

За результатами засідання Директорату Федерації баскетболу України було прийнято наступні рішення щодо БК Дніпро, якому раніше було зараховано технічну поразку (0:20) в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch проти Політехніки-Галичини.

Так, Дніпро за рішенням головного тренера Володимира Коваля за 18 секунд до завершення основного часу зустрічі проти Політехніки-Галичини полишив майданчик. Цей інцидент було розглянуто Директорат чемпіонату України та прийнято рішення відсторонити Володимира Коваля на п’ять матчів та застосувати до клубу штрафні санкії у розмірі 60 тисяч гривень. При цьому, у разі повторного випадку БК Дніпро може бути позбавлений участі у чемпіонаті.

Відповідно до Дисциплінарного кодексу ФБУ максимальним покаранням за подібне рішення головного тренера є штраф у розмірі 200 тисяч гривень та заборона здійснення тренерської діяльності на два роки. Директорат прийняв до уваги усі об’єктивні обставини та мінімізував покарання головного тренера Дніпра до 5-ти матчів

Рішення директората ФБУ:
1. Застосувати до БК Дніпро дисциплінарні санкції, передбачені статтями 81 та 84 Дисциплінарного кодексу ФБУ, а саме:

– зобов’язати головного тренера БК Дніпро сплатити на користь ФБУ грошовий внесок у розмірі 10 000 гривень (ст. 81 «Погроза, залякування або агресивна поведінка з боку гравця, тренера»);

– зобов’язати БК Дніпро сплатити на користь ФБУ грошовий внесок у розмірі 50 000 гривень (ч. 2 ст. 84 «Відмова команди від участі в грі»);

– відсторонити головного тренера Володимира Коваля від участі у змаганнях з баскетболу (дискваліфікація) на термін, що відповідає наступним п’яти іграм БК Дніпро в рамках Суперліги або інших офіційних змагань з баскетболу, що проводяться ФБУ або під егідою ФБУ (ч. 4 ст. 84).

2. Попередити БК Дніпро, що у разі повторення вказаних порушень до клубу та головного тренера Володимира Коваля може бути застосовано більш суворі санкції. Крім того, у разі повторного порушення ст. 84 Дисциплінарного кодексу ФБУ БК Дніпро може бути виключено зі складу учасників Суперліги в сезоні 2022/23.

В свою чергу, інцидент за участю тренера Дніпра не є єдиним випадком порушення вимог регламенту Суперліги баблу у Львові, який розглядають у ФБУ. Наразі Департаментом організації та проведення змагань ФБУ розглядається питання щодо застосування санкцій до БК Політехніка-Галичина, як господаря баблу через порушення регламенту, в тому числі через низьку температуру в залі та стан роздягалень. 

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

2 думки про “Головного тренера “Дніпра” Володимира Коваля дискваліфіковано на п’ять матчів

 1. Aurum сказав:

  ФБУ смилостивилась и дала минимальные санкции. Поступок Коваля не оправдан, тем более его поведение на послематчевой пресс-конференции. За прессуху надо было еще мин. 60 тысяч накинуть.

  1
 2. Artur Razumniak сказав:

  Ну так сурово наказали…
  Если объективно то поступок забрать команду был необдуманный , ну хочешь что-то доказать сдклай это после матча , пиши на фбу , последствия предсказуемые …
  Сейчас этот поступок со стороны и фбу и Днепра не нужный сейчас не то время чтобы кому что либо доказывать…

  1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю