“Черкаські Мавпи” відповіли екс-гравцям команди на колективне звернення

"Черкаські Мавпи" відповіли екс-гравцям команди на колективне звернення 1 - basket.com.ua

Днями на ім’я директора “Черкаських Мавп” надійшов лист зі зверненням від шістьох гравців сезону 2021/22 рр. В ньому гравці просять закрити 23 дні заробітної плати лютого 2022.

Як повідомляє пресслужба “Мавп”, клуб повністю виконав свої зобов’язання за попередні місяці співпраці з гравцями. Лист від гравців та відповідь клубу опубліковано на офіційному сайті клубу:

Звернення екс-гравців “Черкаських Мавп”:

"Черкаські Мавпи" відповіли екс-гравцям команди на колективне звернення 3 - basket.com.ua

Відповідь клубу:

"Черкаські Мавпи" відповіли екс-гравцям команди на колективне звернення 5 - basket.com.ua

0

Автор публікації

Офлайн 3 дні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

Одна думка про ““Черкаські Мавпи” відповіли екс-гравцям команди на колективне звернення

 1. sun_che_zzz сказав:

  Ну то что ответ написал господин Поц это понятно, в его стиле писать не по теме и переходить на личности. И ещё и раздувать на всё баскетбольное сообщество какие вот эти гады что деньги хотят. А то что там пишут что Украинцев не сплотить никогда, то это из-за таких мистеров Поцев, которые себя только любят и на публику людей посылать и опускать а не искать диалог. Диалог приводит к пониманию, а понимание к решению проблем вместе, а решение проблем вместе к сплочённости народа. Ответить же можно было в письме с пониманием и этих игроков, как бодобается настоящим лидерам и просто нормальным людям. Не вам гадать что война а они денег хотят. Может они на ЗСУ деньги хотят? Может детки голодные, может что угодно. А вот принимать решение за других что плохо а что хорошо, это опять же, в стиле глухого совка или расеи. Так что, это ПРАВО, за которое герои наши воюют, игроков попросить отдать что им принадлежит, а обязанность клуба ответить по пунктам и соответственно закону, а не переводить тему и ещё и оскорблять. Удачи игрокам и их семьям!

  6
  • Євген Лещенко сказав:

   По суті все правильно написали, але діалог зараз потрібно вести по тихому, домовлятися з клубом, якщо клуб не хоче, то звертатися в потрібні інстанції – суд і т.д. А не публічно все це виставляти і піднімати таку бучу! Гравці від цього нічого не виграли, кошти їм ніхто не повернув. 🤷

   -1
   • Екатерина Попова сказав:

    Євген, ви напевно не зрозуміли, це не гравці виставили, а клуб, який мав намір засоромити гравців. Лист був відправлений до клубу особисто без розголосу, а відповідь на нього прийшла не дуже офіційна, з звинувачуваннями та образами.

    3
    • Євген Лещенко сказав:

     Якщо клуб виставив це на публіку, тому звісно він неправильно поступив в цьому випадку. Зрозумійте, я в цій ситуації ні на чиїй стороні, тому що мене там безпосередньо не було, я не варився в цьому котлі, я не знаю всіх нюансів, як і всі інші тут (ну кроме Вас напевно). Тому я не хочу нікого захищати. Просто виставляти публічно скандали не дуже гарно в нинішній ситуації, хто б це не був!

     А Вам, Катерино і вашій сім’ї (як і іншим 5-ти гравцям і їм сім’ям) бажаю якнайшвидше вирішити це питання 👌Якщо клуб дійсно винен гравцям щось, то повинен повернути все. Я за справедливість!

     P. S. Вашого чоловіка, як баскетболіста, пам’ятаю дуже добре. Як і Олександра Кольченка. Ще з Южненського Хіміка пам’ятаю цю пару. Ветерани українського баскетболу 🏀👌

     1
 2. Євген Лещенко сказав:

  А взагалі, я зрозумів одну просту річ. Нас, українців, навіть армагедон не з’єднає, не зробить єдиним цілим.

  Усім з цією війною несолодко, в усіх проблеми різного калібру. Давайте всі публічно про них будем розказувати. Давайте грати на руку ворогу, це у вас добре поки що виходить 👍

  P. S. А саме цікаво, що є навіть такі 🤡, які на мій заклик до спільної нашої перемоги поставили дизлайк 😄

  -4
 3. Екатерина Попова сказав:

  Доброго дня! Отже, прочитала цей лист і справді згідна з вами, що це далеко не смішно – дуже-дуже сумно! Бо 2 роки тому я змінила своє життя заради довіри цьому клубу! А вчора мою родину, на всю Україну, бажали засоромити. Але це велика помилка з вашого боку! Бо ви напевно забули, що Попов Сергій є батьком 3 неповнолітніх дітей, яких він годує чесно заробленою потом і кров’ю зарплатою.
  Мій чоловік останні 3 роки грав у клубі БК «Черкаські Мавпи». Мого старшого сина довго кликали до цього клубу. Ми залишили свою школу у рідному місті, тренера, який покладав багато зусиль до мого сина, це було важке, але зважене рішення, бо клуб БК «Черкаські Мавпи» мав найгарнішу репутацію серед інших клубів, так як він ближчий до серця нашего президента федерації М.Ю. Бродського.
  Мирослав 2010 року народження грав за дві команди Чераських Мавп 2010 та 2009 р. Став чемпіоном, найліпшим гравцем 2009 року України, у двох командах гравець символічної 5-ки України. Статистика 49,3 та 13,7 передач за гру. Ми би і далі залишалися, там було дуже гарно все продумано для розвитку дітей- школа+спорт разом, дякувати команді тренерів.
  Почалась війна і клуб якому наша сім’я так довіряла та віддавала всі сили, клуб який весь час повторював, що ми одна родина – зник! У телефоном режимі сказали, що чемпіонат закінчено! Квартиру попросили звільнити і все… Тиша… Наш клас теж зник, все зникло. І ми втікачи? Де вся родина?
  Дякую, що баскетбол це справді велика родина, у цей тяжкий час нас покликав до себе в дім, всіма відомий та заслужений тренер Звездан Митрович та його дружина Івана, які мешкають у Черногорії. ВЕЛИЧЕЗНИЙ УКЛІН їм, вони допомагали нам, прийняли як своїх дітей-пів року як у себе вдома, поки ми не вирішали як жити далі.
  Якщо досі не розірваний контракт, чому попросили з’їхати з квартири, та не виплатили контракт до кінця договору? Також доводжу до вашого відома, що Сергій Попов і досі не має контрактів з іншімі клубами. Він не скористався спортивним статусом та тим більше не є втікачем, він в будь-яку хвилину може перетинати кордон по закону! Мені ще жодного разу не було соромно за моїх хлопців, жодна людина не скаже про Мирослава та Сергія що вони погані, всі до них відносяться з повагою. Соромно відчувати, що людська слабкість, неосвідченість, жалить неповинних людей!!!
  Я наполегливо прошу ще раз, щоб клуб БК « Черкаські Мавпи», який зараз підписує легіонерів, яким буде платити наші українські гроші в такий скрутний час за кордон, а не підтримує наших заслужених гравців та багатодітну родину, не тільки публічно розрахуватися з гравцями, а ще і вибачитись за такі брудні публічні звинувачення!!!

  8
 4. Євген Лещенко сказав:

  Взагалі якось негарно виходить. Іде війна, а гравці просять грошей “спустя” майже рік в свого колишнього клуба, який вони покинули в односторонньому порядку 🤔 Цікаво чому тільки 6 гравців? Чи агент захотів заробити (всі 6 гравців одного агента наскільки я знаю). Іншим все виплатили? Чи просто в інших залишилось хоч трохи совісті!?!

  -7
  • Vikenty сказав:

   Вообще свиньи, скажи! Требуют от несчастного клуба какие-то свои деньги! Да как они посмели требовать то, что им положено. Эти игроки неблагодарные вообще должны были скинуться и содержать клуб в это тяжёлое время, пока президент клуба героически воюет с орками в Фейсбуке из Италии. Позор таким игрокам!

   4
   • Євген Лещенко сказав:

    Скажи, які благодарні гравці, просять грошей, піднімають зараз таку бучу через 23 неоплачених дня, коли звичайні люди залишаються без домівок, коли звичайні люди стають інвалідами, коли звичайні люди несуть останню копійку на допомогу ЗСУ. Звісно ж, зараз на часі розбиратися хто кому винен за 23 дня, особливо професійним спортсменам, яким та сума за 23 дня є взагалі смішною. Звісно, ти “правий” в усьому, а я несу “брєд” 👍

    -5
    • Vikenty сказав:

     Вот ты всё верно говоришь, задаешь правильные вопросы, но забыл спросить о самом главном: где были эти игроки восимь лет, когда домбили бамбас?????
     Ты же сейчас наверняка где-то работаешь и получаешь зарплату? Как ты можешь??? Ведь люди гибнут!!!! Меркантильное ты создание!!!! Или ты, как настоящий патриот и благодетель, работаешь бесплатно???
     Тогда ответь на простой вопрос: как клуб Черкасские мавпы продолжает выступать в Суперлиге, платить зарплаты игрокам, приглашать легионеров в то время, как другие теряют дома, здоровье и жизни? Или все они во главе с опзшешницей-директором Погостинской не получают ни копейки?

     4
     • Євген Лещенко сказав:

      По-перше, я зараз не працюю, і втратив роботу якраз через війну, але я не вивалюю це публічно!
      По-друге, якщо ФБУ вирішили проводити чемпіонат, то чому команда не може приймати в ній участь?!

      Підписання легіонерів, згоден, зараз не умістне, але приймати участь чому не може. Від цього навпаки плюс для українського спорту. А от скандали на публіку це плюс для ворога ☝️

      Наче не малі люди тут зібралися, а пишите таку хрєнь!

      -2
     • Vikenty сказав:

      Евгений, я понимаю, что для того, чтобы осознать суть происходящего, нужно хотя бы иметь осозналку, а с этим явно есть проблемы, но я всё же попытаюсь объяснить…
      Вот ты потерял работу. а тебе выплатили все деньги, которые ты отработал? Если не все, то ты будешь требовать их или терпеть будешь? При чём не просто терпеть, а смотреть, как на твоё место взяли другого человека и исправно ему платят… Это во-первых.
      А во-вторых, попробуй хотя бы осмыслить те буквы, которые написаны в новости. Некоторым людям для этого нужно несколько раз перечитать, может с-десяток раз. Не знаю, как у тебя получится, но я в тебя верю несмотря ни на что. Может тебе нужны большие буквы? ИГРОКИ С ФЕВРАЛЯ ПО-ТИХОМУ ПЫТАЮТСЯ РЕШИТЬ ВОПРОС, А ЭТУ ПЕРЕПИСКУ НА ВСЕОБЩЕЕ ОБОЗРЕНИЕ ОПУБЛИКОВАЛ КЛУБ! ВМЕСТЕ СО СВОИМ ИЗДЕВАТЕЛЬСКИМ ОТВЕТОМ. Так понятнее?

      3
 5. Vikenty сказав:

  Похоже, что подобное притягивает подобное. Некоторые деятели быстренько свалили из страны, чтоб из-за бугра рассказывать про свою тяжёлую работу, постоянно писать слёзные посты в соцсетях, а по факту даже на собственные выборы боятся приехать. Вместо себя оставляют подобных себе ничтожеств, которые в издевательском тоне позволяют себе бросать отписки бывшим работникам.
  В нынешнем сезоне клуб спонсирует всё та же группа компаний Венето, поэтому все рассказы про невыполнение спонсором обязательств – жалкая попытка прикрыть свою задницу.
  Бродский в очередной раз показывает свою гнилую сущность. Безосновательно требовать миллионы с Прометея, штрафовать клубы, судей, организаторов баблов он всегда гаразд, а платить по счетам – это не по-пацански.
  Моня, дарю идею (бесплатно, как ты любишь), оштрафуй этих игроков за неуважение. Чего это они вздумали твое честное имя позорить? Можно по-тихому задним числом в регламент такой пункт пропихнуть. И клубы, в которых они сейчас выступают, ну чтоб бабла больше сбить.
  А всех причастных поздравляю, эта субстанция ещё пять лет будет превращать над баскетбол в болото!

  7
  • Vikenty сказав:

   Кстати, очень доставляет сама конструкция письма этой опзжшницы. Кому адресовано это письмо? Кто те самые “уважаемые”?)
   О каких трёх военных неделях февраля идёт речь? Для некоторых деятелей с памятью, как у аквариумных рыбок, напомню: война началась 24 февраля. До этого момента было 23 безвоенных дня, более трёх недель полноценного чемпионата, и именно ваш хозяин и спонсор громче всех кричал, что никакой войны не будет!
   Что значит “прикрываясь форс-мажором покинули команду”? Данная дива считает, что пункт о форс-мажоре существует только в интересах клуба, чтоб не выполнять условия контракта? Я ее разочарую.

   6
 6. Юрек Дерунек сказав:

  Чому маячню пише директор клубу, а соромно всім? Тобто гравці збірної України – втікачі? Всі, хто грає в Європі – втікачі? Нагадаю, що в нас не тільки гравці виїхали за кордон, а навіть деякі функціонери)) А як стосується гравців те, що бюджет клубу наповнюється спонсорами? Це проблема керівництва клубу, аж ніяк не гравців. Хіба що в контрактах гравців був пункт, що їхня зарплата напряму залежить від спонсорської допомоги. Якщо клуб мотивує своє рішення не платити борги по зарплаті тільки тим, що гравці виступають в інших командах, то соромно має бути клубу, аж ніяк не гравцям.

  9
 7. Tech сказав:

  Після такого листування однозначне рішення – це продовження дискусії в судовому розгляді. Тут на мою думку у клубу немає ніяких шансів на перемогу своєї позиції. Виходячи з цього – просто публічне позорисько для клубу…

  7
 8. Олег Сьомка сказав:

  Незрозуміло лише одне, чому цей конфлікт виплив через майже рік, чому питання не ставилось і невисвітлювалось напочатку сезону, відчуття що там справа нелише в зарплаті за 23 дні. В будь-якому разі вона не робить на користь ні клубу….ні федерації.

  6
  • Aleksandr Kolchenko сказав:

   Тому що ми не варвари якісь. Ми всі чудово розуміли, що в країні війна і всім не просто в цей момент. Потрібен час на вирішення питання. На наші поодинокі питання або не відповідали або відповідали, що нічого не відомо. Ми не хотіли срача і виносити це у медійний простір. І те, що ці листи потрапили в медіа, це справа не рук гравців. Мабуть, таким чином хочуть нас присоромити і зробити ще винними. Дуже дивна позиція. Враховуючи, що клуб бере участь у чемпіонаті, і підписує іноземців, то це викликає ще більше питань.

   10
 9. Dima Pastushenko сказав:

  Лучше бы сразу к итальянскому владельцу клуба обращались, он должен быть в курсе) Новых игроков подписывают, пусть даже мусорных легов, а денег отдать не могут, точнее не хотят как видно из текста ответа Мавп) Борітеся – поборете)

  8
 10. Artur Razumniak сказав:

  Ну судя по всему конфликт Чемякин(Большаков) против Бродского! Все игроки одного агента !
  Тут полностью на стороне игроков ! Клубы уже затра..ли их кидать ! Постоянно что-то выдумывают! Насколько мне известно игроки этой команды и сейчас не получали зарплату с момента начала тренировок !
  Игроки тренировались и играли 24 дня ! Расчитайтесь с ними!

  А помогают или ехали это личное дело каждого человека , он делал свою работу и должен за это получить финансы !

  Удачи ребятам пооучить выплаты от этой команды !
  Очень жаль что снова все контракты на коленках подписаны и доказать что либо в суде становится не реальным … так как реальная сумма контракта она карандашом написана , а в контракте стоит сумма минимальной зарплаты или условных 10к гривен !

  Выбивайте бабло , пусть с Италии высылают бабло 😀

  8
 11. Василий Василий сказав:

  Стыдно за клуб, обязательства по контракту остаются и они действительны до наступления форс-мажорных обстоятельств. Война у всех, а не конкретно у ЧМ. Но куда еще более интересно кто так учил отвечать на обращения граждан, цитаты типа “було б дуже смішно, аби не було так сумно” показывают некомпетентность отвечающего, не думаю что текст составляла сама Погостинская, но читать прежде чем ставить свой автограф стоило бы. Ситуацию изнутри знают только стороны, но общение в таком тоне недопустимо организации уровня клуба Суперлиги.

  10
 12. neobychniychelovec сказав:

  Половина из этих парней сейчас за границей и переживают как вывести ещё пару сотен
  долларов со страны где война… Помогите стране лучше. Или как вариант, в коллективном
  обращении нужно было написать – перечислите эти пару дней моей работы на ЗСУ и
  покажите выписки.

  -11

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю