Два лідера “Олімпіакосу” можуть перебратись до НБА

Два лідера "Олімпіакосу" можуть перебратись до НБА 1 - basket.com.ua

Незважаючи на продовження контракту з тренером Георгіосом Барцокасом, який підписав нову угоду до 2025 року, “Олімпіакос” зіткнувся з серйозним ризиком втрати двох своїх найважливіших гравців – болгарського форварда Саші Везенкова та американсько-грецького захисника Тайлера Дорсі.

Безпосередньо перед драфтом НБАСакраменто Кінгз” і “Клівленд Кавальєрс” здійснили обмін і  права на Везенкова перейшли до “Кінгс”, які зацікавленні в переході гравця в НБА.

Влітку 2021 року Везенков підписав контракт з «Олімпіакосом» до 2024 року і провів чудовий сезон, в якому він набирав у середньому 13,7 очка, 5,9 підбирання, 1,5 передачі та 1 перехоплення за гру, реалізуючи 37% триочкових. Але контракт Везенкова також передбачав викуп НБА, який є доступним для більшості команд НБА – менше одного мільйона доларів, повідомив BasketNews.

Але можливий відхід Саші Везенкова – не єдина проблема, з якою зараз стикається “Олімпіакос”. Інший ключовий гравець минулого сезону, американсько-грецький захисник Тайлер Дорсі, також може покинути команду.

Він є вільним агентом, оскільки минулого літа він підписав річну угоду. «Олімпіакос» намагається зробити все, що в його силах, щоб утримати гравця в Греції принаймні ще на один сезон, але сам Дорсі має бажання повернутись до НБА і вже провів приватне тренування з “Далласом”, у якого ще є місце в складі на наступний сезон.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5742

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю