Давіс Бертанс та Лука Банкі висловились про історичну перемогу Латвії над Іспанією

Давіс Бертанс та Лука Банкі висловились про історичну перемогу Латвії над Іспанією 1 - basket.com.ua

Лідер збірної Латвії Давіс Бертанс підбив підсумки гри з Іспанією. Нагадаємо, латвійці здобули важку перемогу над Іспанією.

“Це була важка гра з самого початку. Ми мали хорошу перевагу, але потім дозволили їм трохи відірватися. Ми всі продовжували боротися і діяти за планом. В результаті всього цього нам вдалося відігратися і перемогти.

Спочатку була нервозність. Ми розуміли, що можемо виграти цю гру, якщо не зробимо безглуздих помилок, якщо не дамо їм легких очок. У другій половині нам це вдалося. Ми були набагато спокійнішою командою в останній чверті.

Це точно була не та гра, що проти Франції. Перемога над Францією поставила нас у положення, в якому ми ніколи раніше не були. Якщо ми не зможемо грати з Бразилією на такому рівні і здобути перемогу, цей успіх не матиме значення“, – сказав Давіс Бертанс.

“Нічого не змінилося, ми все ще у боротьбі за вихід до ігор на виліт. Наступний матч – ще один фінал. Будемо готуватися до гри з Бразилією, як до будь-якої іншої. Я кажу гравцям: “Грайте за свою країну, за своїх товаришів по команді, грайте просто, агресивно та разом“, – зізнався Лука Банкі.

0

Автор публікації

Офлайн 53 хв.

Ruslan1996

104
Коментарі: 37Публікації: 5055

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю