Cветіслав Пешич назвав дату, коли покине збірну Сербії

Cветіслав Пешич назвав дату, коли покине збірну Сербії 1 - basket.com.ua

Светіслав Пешич зізнався, що після Олімпіади в Парижі в серпні наступного року покине свою посаду наставника збірної Сербії.

Я говорю це не для того, щоб мати кращу команду на Олімпіаді. Після Олімпіади прийде інший тренер. Після нього ще хтось.

Відомо, що якби Йокич грав на ЧС-2023, то всі б очікували золото. Ця команда стала сім’єю. Ми стали справжньою командою, гравці зблизилися з медичним і тренерським штабом. Ми отримали похвалу з усіх боків. 

Коли ми погано зіграли 10 хвилин проти Італії, почалася критика від усіх. Це не гра, у яку ви просто виходите на поле, щоб виграти. Це набагато довший процес. Я б не став коментувати сербський баскетбол, це інша справа, але атмосферу в команді створюють переважно гравці. Гравці хочуть грати за національну збірну і коли вирішують приїхати, знають, що їх чекає. Вони знали, який тренер їх чекає, як і я знав, які гравці чекають мене. Процес усього цього почався відразу після закінчення чемпіонату Європи. Гравці сьогодні більше орієнтовані на клуб, і важко все це збалансувати. Тому ми відвідуємо їхні тренування та матчі та тримаємо їх у курсі. За атмосферу завжди відповідають гравці.

Травма Симанича? Прикро для нього та його близьких. На щастя, доктор Радованович був у національній збірній роками. Хоча це здавалося несерйозним, він зрозумів, що це справа серйозна. Вони попрямували до лікарні. Це сталося на вихідних, і, зрозуміло, деякі з ключових хірургів не працювали, тому з ними довелося зв’язатися. Лікар Радованович попросив негайно зробити аналізи та тести.

Боріша скромний хлопець, він чудово грав у Сарагосі, а зараз продовжив контракт. Він добре грав навіть у “вікнах”, команда його любить і, звичайно, для всіх це було шоком. Саме тоді проявився цей командний дух, він є для нас як член родини. Спати не було коли, шукали йому кров. Зараз у нього все добре, через два тижні йому точно стане краще.

Богданович? Він завжди може грати краще. Минулого року Богдану зробили дуже складну операцію. Він тільки почав тренуватися з “Атлантою” в січні. Йому потрібен був час, щоб повернутися до тренувань, звикнути до “нового” коліна. Для нього все це було додатковою мотивацією, він точно може грати ще 4-5 років на надзвичайному рівні.

Німці – фантастична команда. Я казав, що вони чудові, але вони звинуватили мене в тому, що я люблю їх. Але вони справді виросли у справжню команду.

Усі ці гравці є продуктом хорошої системи відбору. Всі вони грали на чемпіонатах Європи та світу і були разом із юнацьких збірних. Вони народилися з різницею в кілька років. Частина гравців вчасно пішла в НБА, решта грали в європейських клубах. Ми ніколи не можемо сказати, що це сюрприз, це просто продукт хорошої системи”, – зізнався Пешич.

0

Автор публікації

104
Коментарі: 37Публікації: 5085

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю