“Черкаські Мавпи” оголосили ім’я нового головного тренера

“Черкаські Мавпи” оголосили ім’я нового головного тренера 1 - basket.com.ua

Черкаські Мавпи” на своєму офіційному сайті оголосили про те що новим головним тренером команди стане Георгій Ступенчук. Баскетбольна кар’єра нового очільника “Мавп” почалася в спортивному клубі армії м. Києва. Згодом виступав за баскетбольні клуби України, Бахрейну та Румунії. Через травму був вимушений припинити кар’єру гравця. 

Тренерський шлях розпочав в 2001 році в БК «Аль-Манама», королівство Бахрейн. Має великий тренерський досвід в українських клубах. Зокрема “Дніпро”, “Дніпро-Азот”, “Кіровоград”, “Золотий вік”. Команди під його керівництвом були призерами 4-ох кубків Азії та Єврокубку.

В 2018 році Ступенчук приєднався до БК “Черкаські Мавпи”. До цього протягом 9 сезонів головним тренером “Черкаських Мавп” був Максим Міхельсон. 

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

2 думки про ““Черкаські Мавпи” оголосили ім’я нового головного тренера

  1. Oleg YERMOLOV сказав:

    Кстати интересное наблюдение! Игроки Мавп, в панике не бегут с Украины. Просмотрел информацию, никто кроме юного Семерича не подписывал контрактов с зарубежными клубами. Еще Ткаченко перешел в Пром. А так полагаю: Кольченко, Попов, Бондаренко, Приймак, Сергеев и Носков – в Украине. Не знаю, как Макс Конате, он не совсем украинец, мечтал жить во Франции.

    0

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю